На українському ринку з’явиться новий електробус GRANTON, який цілий день працює без підзарядки

На українському ринку з’явиться новий електробус GRANTON, який цілий день працює без підзарядки

Генеральний директор ТОВ «Бас Мотор» Олег Міщенко заявив про підписання дистриб’юторського контракту з китайською компанією Zonson Smart Auto Corporation, яка входить в потужну корпорацію ZTE, у червні поточного року. 

Це міський низькопідлоговий 12-метровий електробус GRANTON GTZ6129BEVR виробництва китайської компанії. 

Демонстраційний автобус планується завезти в Україну в грудні 2021 року та сертифікувати за українським законодавством.

Фото: ZONSON SMART AUTO CORPORATION

Першим етапом українсько-китайської співпраці буде постачання демо-автобуса для тестів в Україні, що передбачено відповідною угодою.

Наразі GRANTON GTZ6129BEVR пройшов випробування в Європі та має європейський сертифікат, який є показником високого рівня якості продукції. Загальна пасажиромісткість електричного автобуса — до 80 пасажирів (в залежності від планування салону та кількості встановлених модулів батарей). 

Фото: ZONSON SMART AUTO CORPORATION

Кузов GRANTON GTZ6129BEVR побудований із корозостійкого алюмінієвого сплаву та композитних матеріалів, що гарантує йому збільшене гарантійне обслуговування.

Ще однією з переваг нового електробуса є літій-залізо-фосфатні батареї, які розділені на 10 модулів, 8 з яких знаходяться в задній частині кузова автобуса, а 2 — на даху. Загальна ємність акумуляторів — 299,5 кіловат-годин, що дозволяє експлуатувати його цілий день без підзарядки. Повне заряджання батарей триває від 2,5 до 4 годин, в залежності від потужності зарядного пристрою.

«Висока якість продукції ZTE та дотримання термінів виробництва стали головними чинниками для налагодження співпраці з китайськими партнерами, — зазначають у „БАС МОТОР“. — Із 2022 року плануємо розпочати виробництво електричних автобусів на виробничих площах в Україні».