В Україні презентовано новий модельний ряд Renault Trucks EVOLUTION

В Україні презентовано новий модельний ряд Renault Trucks EVOLUTION

Новий модельний ряд Renault Trucks, представлений гостям офіційного заходу у ВДНГ, — це оновлений дизайн, нова аеродинаміка, комфортне робоче та спальне місця, одна з найкращих рульових колонок, ергономічна панель приладів, покращена паливна економічність, революційні дистанційні сервіси тощо.

Перша прем’єра цих автомобілів відбулася в квітні за допомогою популярної комп’ютерної гри Euro Truck Simulator 2.

Фото: Renault Trucks в Україні | Facebook

Нові вантажівки сімейства T, C і R під назвою Evolution вирізняються новими стандартами сервісного обслуговування. Машини мають спеціальний блок керування і для оновлення програмного забезпечення не потрібно їхати на СТО, воно відбувається автоматично і в той час, який вибрав клієнт. 

Фото: Renault Trucks в Україні | Facebook

Також з’явилася можливість проведення дистанційної попередньої діагностики автомобіля-двигуна, коробки передач, ABS та ін. На СТО водій приїжджає вже підготовленим, а це зменшує терміни проведення ремонтних робіт. 

Фото: Renault Trucks в Україні | Facebook

Що стосується зовнішності новинок, то Renault Trucks став першим виробником, що пропонує головну LED-оптику на вантажівках важкого класу в якості стандартного оснащення. 

З’явилася і нова решітка радіатора. Клієнти тепер можуть персоналізувати свої машини за допомогою фарбування різних елементів кабіни. В інтер’єрі з’явилися нові місця для зберігання речей і документів, локальної зарядки смартфонів. 

Фото: Renault Trucks в Україні | Facebook

Водійське сидіння удосконалено новими функціональними можливостями. Кермова колонка, що налаштовується в трьох площинах, отримала збільшений діапазон регулювання за кутом нахилу — до 60 град. Усі операції виконуються зручною підлоговою кнопкою. А кнопкою на приладовій панелі можна завести двигун.

Фото: Renault Trucks в Україні | Facebook

Також Renault Trucks в Україні оголосив про початок приймання замовлень на вантажівки з повністю електричною силовою установкою — легкі розвізні машини Master і середньотонажні сімейства D і D Wide. На них можна встановлювати від чотирьох до шести батарейних модулів. Клієнт може обирати між вантажопідйомністю (одна батарея важить 575 кг) і запасом ходу, який може досягати 350 км. Перші екологічно чисті вантажівки Renault Trucks планується поставити в Україну вже в березні — квітні 2022 року.