Перший електрифікований універсал німецького автовиробника — новий Opel Astra Sports Tourer

Перший електрифікований універсал німецького автовиробника — новий Opel Astra Sports Tourer

Його особливостями компанія називає дворівневий гібридний привід, тобто особливу технологію конструкції двигуна, в основі якої лежить «синергетичний ефект», — сумісне застосування 2-х двигунів, які працюють на різних видах енергії; цифрову кабіну Pure Panel, що об’єднала в один блок приладову панель і дисплей мультимедійного комплексу; практичний багажник місткістю до 1600 літрів, рухливу підлогу Intelli-Space, що оптимізує обсяг багажника; ергономічні сидіння AGR, які забезпечують оптимальний комфорт.

© Opel
© Opel
© Opel

Крім електричного приводу, Astra Sports Tourer також буде доступний з високоефективними бензиновим та дизельним двигунами. Потужність варіюється від 81 кВт (110 к.с.) до 96 кВт (130 к.с.) з бензиновим і дизельним варіантами та до 165 кВт (225 к.с.) системної потужності з електричними гібридними варіантами. 

© Opel

«Новий Astra Sports Tourer — універсал для нової ери з фантастичним виглядом, електрифікований та оцифрований, — каже генеральний директор Opel Уве Хохгешуртц. — Так ми поєднуємо наші давні традиції створення компактних будинків з останніми інноваціями, такими як гібридні технології». 

© Opel
© Opel

Завдяки довшій колісній базі — 2732 мм, 4642×1860×1480 міліметрів (Д x Ш x В) та вантажній висоті близько 600 мм практичний новий Astra Sports Tourer зміцнює репутацію Opel на ринку універсалів.