Ілон Маск підтвердив зміни у конфігурації Tesla Cybertruck, анонсувавши нову версію із 4 моторами

Ілон Маск підтвердив зміни у конфігурації Tesla Cybertruck, анонсувавши нову версію із 4 моторами

Він заявив, що електричний пікап Tesla Cybertruck з чотирма двигунами з незалежним, надшвидким регулюванням крутного моменту кожного колеса вироблятимуть першим за його інші версії — з двома і трьома моторами: «Cybertruck матиме керування як передніми, так і задніми колесами, тому він зможе не тільки розвертатися як танк — він зможе рухатися по діагоналі як краб», повідомив Маск у Twitter.

4-моторна версія Cybertruck замінить собою початковий тримоторний варіант із запасом ходу понад 800 км на одному заряді, розгоном до 96,6 км/год за 2,9 с та вартістю від $69,9 тис.

Засновник компанії Tesla Ілон Маск заявив, що не збирається пропонувати будь-яку палітру фарб для пікапа Cybertruck, заявки на який вже сягнули понад 1,2 млн. Тобто у покупців поки що не буде можливості вибирати колір. 

«Tesla Cybertruck може бути будь-якого кольору, за умови, що не буде мати його взагалі, — заявив Маск у Twitter, натякнувши на відомий афоризм Генрі Форда: «Колір автомобіля може бути будь-яким за умови, що він чорний».

Ілон Маск наголосив, що кузов пікапа унікальний, оскільки виготовлений з нержавіючої сталі: «Cybertruck має салон, що забезпечує максимальну надійність і захист пасажирів. 

Починаючи з майже непробивного каркасу, кожен компонент розроблений для забезпечення найвищої міцності — від надтвердої холодновальцьованої нержавіючої сталі до броньованого скла».