FUSO представляє на виставці bauma 2022 eCanter наступного покоління

FUSO представляє на виставці bauma 2022 eCanter наступного покоління

FUSO, дочірня компанія Daimler Truck, продемонструвала на виставці bauma 2022 нові версії моделі Canter — як електричну eCanter, так і новий Canter, з двигуном внутрішнього згорання.

Next Generation eCanter — це 8,55-тонний самоскид, уперше оснащений платформою із системою мультиліфт компанії UNSINN. Вантажопідйомність самоскида становить 3 635 кг. Автомобіль із комфортабельною однорядною кабіною (3 місця) має колісну базу 3400 міліметрів та оснащений пакетом акумуляторних батарей М, що забезпечує запас ходу до 140 кілометрів.

Next Generation eCanter

Новий FUSO Canter виконаний у вигляді 7,49-тонного самоскида з платформою тристороннього розвантаження фірми Meiller та краном-маніпулятором фірми Atlas.

FUSO Canter

Вантажівка також має комфортабельну однорядну кабіну. Колісна база становить 3400 міліметрів, вантажопідйомність шасі 4,94 тонни, вантажопідйомність самоскида 2 580 кг, а потужність двигуна сягає 129 кВт.

FUSO Canter

Наступне покоління eCanter

Щоби ще більше відповідати вимогам клієнтів, компанія FUSO внесла низку змін в Next Generation eCanter. Якщо раніше електрична вантажівка була доступна тільки в 7,49-тонному варіанті з колісною базою 3 400 міліметрів, то тепер у клієнтів є вибір із шести варіантів колісних баз від 2 500 до 4 750 міліметрів і допустимою повною масою від 4,25 до 8,55 тонни. Вантажопідйомність шасі становить понад 5 тонн.

У рух Next Generation eCanter приводиться електродвигуном потужністю 110 кВт (варіанти повною масою 4,25 і 6 тонн) або 129 кВт (варіанти повною масою 7,49 і 8,55 тонн) з оптимізованою трансмісією й обертовим моментом 430 Нм; максимальна швидкість — 89 км/год.

Залежно від колісної бази доступні три різні комплектації акумуляторних батарей: S, M і L. Акумулятори використовують літій-залізо-фосфатну (LFP) технологію. Вони характеризуються насамперед тривалим терміном служби й більшою корисною енергією.

Акумуляторна батарея у варіанті S має номінальну ємність 41 кВт∙год і забезпечує запас ходу до 70 кілометрів. У варіанті M номінальна ємність становить 83 кВт∙год, а запас ходу — до 140 кілометрів. Варіант L, найпотужніший пакет, пропонує номінальну ємність 124 кВт∙год і запас ходу до 200 кілометрів. Рекуперація може ще більше збільшити запас ходу, що водночас мінімізує знос гальм. Для порівняння, раніше eCanter мав лише варіант батареї з номінальною ємністю 81 кВт∙год і запасом ходу до 100 кілометрів.

Що стосується зарядки акумуляторів, то eCanter наступного покоління сумісний з усіма типами напруги в електромережах на основних ринках. Зарядний пристрій підтримує зарядку як змінним, так і постійним струмом. Стандартом зарядки є комбінована система зарядки CCS, і вона можлива при потужності до 104 кВт. Швидка зарядка постійним струмом від 20 до 80 відсотків ємності можлива приблизно за 24 (S), 26 (M) і 39 хвилин (L), залежно від акумуляторної батареї. Зарядка змінним струмом (11 і 22 кВт) займає від чотирьох до шести годин, залежно від акумуляторного блоку.

Next Generation eCanter

Універсальний, комфортний і безпечний

Доступний у двох варіантах кабіни (Standard = 1,7 метра шириною та Comfort = 2 метри шириною), Next Generation eCanter характеризується не тільки своєю загальною екологічною та економічною концепцією, але й універсальністю. Електрична вантажівка від FUSO сумісна з багатьма надбудовами, типовими для будівельного сектора, такими як бортові платформи або самоскиди.

Численні функції та пристрої забезпечують високий рівень комфорту для водія та безпеку на дорозі для всіх учасників руху. До стандартного оснащення відносяться багатофункціональне кермо з кнопками для управління повністю цифровою РК-панеллю приладів, світлодіодні фари, які на 30 % яскравіше галогенних моделей для кращої видимості, функція Autolight для управління фарами залежно від умов освітлення, а також інтелектуальна система дальнього світла Highbeam Assist.

З погляду безпеки, батареї встановлюються під рамою шасі автомобіля за допомогою високожорсткого сталевого кронштейна, який також служить захистом від удару для батареї в разі лобового або бокового зіткнення. У разі аварії датчик зіткнення автоматично деактивує високовольтну систему.

Для поліпшення акустичного сприйняття, наприклад, пішоходами або велосипедистами, eCanter наступного покоління в стандартній комплектації оснащений зовнішньою акустичною системою оповіщення транспортних засобів (AVAS). Для більшої безпеки при повороті праворуч у стандартну комплектацію також входить система Active Side Guard Assist. Крім того, система екстреного гальмування нового покоління Active Brake Assist з функцією виявлення пішоходів, яка також входить у стандартну комплектацію, дає змогу знизити ризик зіткнення при поздовжньому русі.