Renault 4EVER Trophy — відроджена ікона

Renault 4EVER Trophy — відроджена ікона

Renault представила сучасну електричну версію своєї культової моделі Renault 4 на Паризькому автосалоні.

Renault 4 — це набагато більше, ніж автомобіль: це справжня ікона. Понад 8 мільйонів автомобілів, проданих у більш ніж 100 країнах світу, уже 60 років долають розриви між поколіннями та соціальними групами. Він однаково зручний як у місті, так і в сільській місцевості, універсальний — на ньому можна їздити на роботу й  у далекі подорожі, перевозити вантажі та багато іншого.

Шоу-кар 4EVER Trophy є другою культовою моделлю, яка отримала електричне перезавантаження, після Renault 5 Prototype. Іншими словами, Renault використовує своє прославлене минуле, щоби краще електрифікувати своє майбутнє.

Сучасний та зухвалий

Шоу-кар Renault 4EVER Trophy створює нові спогади та воскрешає старі. Під м’язистим зовнішнім виглядом очевидні стилістичні зв’язки з його 4-літровим попередником. У шоу-карі були відроджені основні риси оригінального автомобіля:

Силует із виразним капотом, бампером і характерною незграбною задньою частиною;

Задні трапецієподібні бічні вікна із закругленими кутами розташовані прямо над задніми колесами;

Передні фланги залишені голими (без ліхтарів);

Крила сидять на колісних арках і доходять до щитка;

Ретро-стиль гармонійно поєднується з рештою витончених і технологічних ліній.

Унікальний світловий підпис

4EVER Trophy по-новому представляє знакову широку горизонтальну решітку радіатора Renault 4 з круглими вбудованими ліхтарями, тепер із матричними світлодіодними ліхтарями. Інноваційні ліхтарі надають автомобілю яскраво виражену індивідуальність. Попри те, що впізнавані задні ліхтарі у формі таблеток також були повністю перероблені, вони залишаються легко впізнаваними і є чітким кивком на культовий 4L.

Легкий позашляховик, що прагне до досліджень

Електромобіль, який відважується на бездоріжжя: ось що з першого погляду можна сказати про міцний шоу-кар 4EVER Trophy.

Нижня частина 4EVER Trophy, пофарбована в колір Gun Metal Silver. Сріблясте покриття, пурпурні відблиски на ременях даху, пружинах підвіски та емблемах коліс надають йому особливого шарму.

Порожнистий капот має величезний повітрозабірник, який значно підвищує ефективність радіатора, розташованого в центрі щита. Передній звис був значно вкорочений для збільшення дорожнього просвіту.

Запасне колесо, розташоване на карбоновому даху, а також лопата і вафельні дошки у верхній частині задніх дверей — усе це робить автомобіль готовим до будь-яких ситуацій.

Великі захисні панелі кузова в нижній частині виконані зі значним 20-сантиметровим зазором навколо колісних арок. Кузов із високою посадкою підкреслює ширину 753 мм коліс, встановлених на 19-дюймові диски. Нижня частина кузова була посилена для забезпечення більшого захисту акумуляторної батареї, розташованої в середині шасі.

Кожне колесо 4EVER Trophy має видимий компресор, який можна легко відрегулювати зсередини автомобіля, щоб адаптувати тиск у шинах відповідно до рельєфу місцевості.

Хоча 4EVER Trophy, безумовно, є позашляховиком за своєю природою, він також був розроблений для того, щоби насолоджуватися ним на будь-якій дорозі без зайвої суєти. Майбутній електричний 4L прагне бути таким же універсальним, яким колись був його попередник — а точніше, завжди був, починаючи з 1962 року.

Майбутній позашляховик сегменту B

Шоу-кар 4EVER Trophy прокладає шлях до майбутнього повністю електричного позашляховика сегменту B, який буде невимушено почуватися як на міських, так і на сільських дорогах.

Як і Renault 5, він буде виготовлений із використанням нової платформи CMF-BEV для електромобілів сегменту B. Платформа гарантуватиме найкращі характеристики з погляду запасу ходу, акустики та поведінки на дорозі без шкоди для дизайну.

Ринкове позиціювання майбутніх Renault 5 і Renault 4 буде схоже на Clio і Captur.

Як і його попередник, майбутній автомобіль, побудований на основі дизайну 4EVER Trophy, буде вироблятися у Франції. Завдяки спільним рисам, усі автомобілі, що використовують платформу CMF-BEV, будуть будуватися в хабі ElectriCity на півночі Франції.