Toyota bZ3 — нова електрична модель серії bZ

Toyota bZ3 — нова електрична модель серії bZ

Акумуляторний електричний седан, розроблений в результаті співпраці Toyota, BYD і FAW Toyota.

Toyota Motor Corporation (Toyota) нещодавно анонсувала випуск нової моделі Toyota bZ3. bZ3 — це електричний седан, розроблений для китайського ринку спільним підприємством BYD TOYOTA EV TECHNOLOGY CO. (BTET) (Toyota, BYD і FAW Toyota).

Toyota bZ3 народилася в результаті співпраці та синергії трьох компаній в області розробок, виробництва автомобілів і акумуляторних технологій. У розробці брали участь понад 100 інженерів Toyota з відділів проєктування, виробництва, інжинірингу та контролю якості, які працювали в унісон з інженерами BYD і FAW Toyota.

Вдосконалена система електрифікації

Система електрифікації Toyota bZ3 поєднує в собі літій-іонну батарею BYD LFP, що використовує літій-залізо-фосфат, та технології Toyota, що дозволяє досягти максимального запасу ходу понад 600 км. Структура батареї, системи охолодження, контролю та моніторингу безпеки були розроблені спеціально для цього автомобіля.

Крім того, Toyota використала свій досвід електрифікації, щоб зменшити руйнування батареї, з метою забезпечення 90% ємності навіть через десять років, щоб клієнти були спокійні за неї.

Досягнення задоволення від керування завдяки платформі e-TNGA

Toyota bZ3 використовує автомобільну платформу e-TNGA для досягнення більш приємного водіння, в тому числі більш чутливого реагування, з низьким центром тяжіння та відмінною стабільністю керованості. 

Поза водія налаштована таким чином, щоб мінімізувати напруження м’язів, зменшити втому на довгих відстанях та створити приємні відчуття від водіння. Рух, повороти та зупинки були точно налаштовані з використанням досвіду Toyota. 

Приємні враження від комфортної їзди

Концепція розробки Toyota bZ3 — Family Lounge — базується на ідеї, що автомобіль — це не просто засіб пересування, а місце, де можна насолоджуватися часом з родиною та друзями. Орієнтуючись на людину, Toyota робить акцент на узгодженому та комфортному внутрішньому просторі з розширеними цифровими функціями, ідеально інтегрованими в салоні відповідно до уподобань клієнта.

Дизайн

Автомобіль має формат дизайну, що нагадує акулу-молот серії Toyota bZ. Він має розслаблений силует, поєднуючи довгу колісну базу BEV з салоном фастбека. Крім того, екстер’єр випромінює стабільність і потужність і відрізняється високомодульованим і елегантним профілем, який натякає на лінійне відчуття швидкості. 

Кути бампера підкреслюють повітряні напрямні та повітряні шторки, які враховують повітряні потоки, в той час, як плоскі дверні ручки, алюмінієві колісні диски та задній бампер, сформований для зменшення опору повітря, забезпечують кращу в класі аеродинаміку.

В інтер’єрі встановлена система Digital Island, яка об’єднує великий вертикальний центральний дисплей з консоллю лоткового типу. Крім бездротової зарядки, вона інтегрує функції для підключення смартфонів і мультимедіа, забезпечуючи новий досвід для клієнтів. 

Кондиціонер, музика, відкриття багажника та інші елементи управління також інтегровані у великий дисплей, а голосове управління значно підвищує зручність та інноваційність.