Італійська компанія Aehra презентувала розкішний електромобіль класу люкс

Італійська компанія Aehra презентувала розкішний електромобіль класу люкс

Компанія Aehra представила свій другий електромобіль на автошоу Milano Monza Motor Show.  

AEHRA — молода міжнародна компанія зі штаб-квартирою в Мілані, заснована лише у 2022 році. Компанія націлена на виробництво преміальних електромобілів італійського дизайну. Саме тому за дизайн відповідає колишній директор Lamborghini Centro Stile Філіппо Періні.

Назва бренду походить від латинського aera, що означає епоха. На чолі компанії стоїть генеральний директор Хазім Нада, підприємець і фізик-теоретик.

16 червня, на Milano Monza Motor Show, Aehra представила вже другий свій електромобіль — седан класу люкс. Першим був преміальний позашляховик, який був показаний у 2022 році.

Порівняння з позашляховиком

Нова модель Aehra базується на тій же електричній платформі, що і позашляховик. Попри те, що седан має ту саму стилістику та обробку поверхонь, він має іншу індивідуальність у порівнянні з висококолісною моделлю, завдяки дизайну, який чітко і ясно виражений в передній і задній частині автомобіля.

Седан є красивим, екологічним та функціональним. Автомобіль зі звивистими лініями, ніби виліплений з повітря.

У порівнянні з позашляховиком, команда дизайнерів на чолі з Філіппо Періні розтягнула лінії та об’єми моделі, ще більше експлуатуючи концепцію єдиного кузова. В результаті вийшов автомобіль з поліпшеним співвідношенням пасажирського салону до плечей в колісних арках, що надає більш м’язистого вигляду і де є очевидна спортивність. 

Обтічний кузов AEHRA Sedan поєднує в собі активні технології зменшення аеродинамічного опору, охолодження та терморегуляції, а також спеціальне акумуляторне рішення, розроблене у партнерстві з Miba Battery Systems, для забезпечення оптимальної ефективності та запасу ходу на 800 км.

Велику увагу було приділено вибору матеріалів, з одного боку, з урахуванням спадкоємності з тими, що вже використовуються на позашляховику, а з іншого — з деякими новинками, пов’язаними з кольорами й, зокрема, з дисками для шин. Останні матимуть більш спортивний дизайн, а диски будуть змінені з 5-спицевих для позашляховика на 7-спицеві для седана. 

Результат нагадує турбіну, з карбоновим покриттям, яке допомагає очистити потік для забезпечення кращої аеродинаміки. 

Салон, який, за словами Філіппо Періні, втілює ідею розкоші, від якої відмовилися на користь функціональності. У ньому немає нічого барокового або марного, нічого, що можна було б звести до простої демонстрації.

Підвищені стандарти

Коли справа доходить до роботи, зв’язку та розваг в автомобілі, унікальний екран HMI (людино-машинний інтерфейс) AEHRA, що займає всю ширину приладової панелі, повністю змінює правила гри. 

Коли автомобіль припаркований, водії можуть витягнути екран вгору, миттєво перетворюючи AEHRA на домашній кінотеатр або офісне середовище. При повністю розгорнутому екрані пасажири можуть розслабитися і насолодитися фільмом або перетворити салон на свій особистий офіс, що ідеально підходить для проведення відеоконференцій.

Новий седан, розроблений компанією Aehra, буде запущений у виробництво з 2025 року.