Новий BMW X5 для Китаю: SAV зі стилем і змістом

Новий BMW X5 для Китаю: SAV зі стилем і змістом

BMW X5 — одна з найпопулярніших моделей у представницькому сегменті спортивних автомобілів (SAV) у Китаї. Тепер німецький автовиробник представив нову версію X5 для китайського ринку, яка відрізняється свіжими елементами дизайну, модернізованими технологіями та електрифікованими двигунами.

Ось деякі з основних особливостей нового BMW X5 для Китаю, публічний дебют якого відбувся на автосалоні в Ченду 25 серпня 2023 року.

Більш потужний та елегантний зовнішній вигляд

Новий BMW X5 для Китаю має більш імпозантний та вишуканий зовнішній вигляд завдяки оновленим фарам, решітці радіатора, повітряним завісам та повітрозабірникам.

Фари стали вужчими й мають стрілоподібні денні ходові вогні, які також слугують покажчиками поворотів. Решітка радіатора має хромовану обробку й каскадне освітлення, що створює особливий візуальний ефект вночі. Повітряні завіси та повітрозабірники були змінені для покращення аеродинаміки та естетики SAV.

Новий BMW X5 для Китаю доступний у двох комплектаціях: M Sport package та M Sport package Luxury. Обидві комплектації входять до стандартного пакету M Sport, який додає чорні глянцеві елементи дизайну, що підкреслюють спортивний характер SAV.

ОпціональнийM Sport пакет Luxury додає хромовані вставки з перламутровим ефектом для більш розкішного вигляду. Нова версія також уперше пропонує лакофарбове покриття Frozen, яке надає SAV матового мерехтіння, що підкреслює його скульптурні поверхні.

Прогресивна та преміальна атмосфера салону

Інтер’єр нового BMW X5 для Китаю розроблений таким чином, щоб забезпечити високий рівень комфорту та функціональності для водія та пасажирів. SAV має збільшену на 130 міліметрів колісну базу в порівнянні з глобальною версією, що означає більше місця для ніг задніх пасажирів. Задні двері також стали ширшими, що полегшує доступ до салону. Сидіння специфічні для моделі й покриті дрібнозернистим матеріалом Sensafin, який посилює відчуття преміальності SAV.

Новий BMW X5 для Китаю також оснащений дисплеєм і системою управління BMW iDrive останнього покоління з функцією QuickSelect, яка базується на операційній системі BMW 8.5. Вона має новий головний екран із чіткою графікою і поліпшеною структурою меню, що полегшує вибір і управління функціями автомобіля і цифровими сервісами. Керувати системою можна дотиком або голосом за допомогою інтелектуального персонального асистента BMW Intelligent Personal Assistant. Система відображається на вигнутому дисплеї BMW Curved Display, який складається з 12,3-дюймового інформаційного дисплея та 14,9-дюймового дисплея управління, що утворюють єдиний блок із високою роздільною здатністю.

Серед інших особливостей інтер’єру — гальванічні деталі на кермі та дверях, лоток для смартфона з індуктивною зарядкою, металеві решітки для динаміків системи об’ємного звучання Harman Kardon, аплікації на склі Crafted Clarity для окремих елементів керування, важіль перемикача передач нового вигляду та планка зовнішнього освітлення з підсвічуванням. Панорамний скляний дах входить до стандартної комплектації, але за бажанням може бути модернізований до версії Sky Lounge.

Двигуни з м’якою гібридною технологією 48 В

Новий BMW X5 для Китаю оснащується двома бензиновими двигунами, які є частиною нового модульного покоління двигунів BMW Group Efficient Dynamics і оснащуються м’якою гібридною технологією 48V. Ця технологія покращує чутливість та ефективність двигунів, забезпечуючи електричне підсилення під час прискорення та рекуперацію енергії під час уповільнення.

2,0-літровий чотирициліндровий двигун нового BMW X5 xDrive30Li виробляє 190 кВт/258 к.с. та 400 Нм (295 фунт-фут) крутного моменту, що дозволяє йому розганятися від 0 до 100 км/год (62 миль/год) за 7,2 секунди. 3,0-літровий двигун із прямою шісткою нового BMW X5 xDrive40Li генерує 280 кВт/380 к.с. і 520 Нм (383 фунт-фут) крутного моменту, що дозволяє йому досягати 100 км/год (62 миль/год) з місця за 5,5 секунди. BMW X5 xDrive40Li також може їздити на чистій електроенергії на дуже низьких швидкостях. Обидва двигуни працюють у парі з новою восьмиступінчастою трансмісією Steptronic Sport та інтелектуальним повним приводом BMW xDrive в стандартній комплектації.

Новий BMW X5 для Китаю буде побудований на заводі Dadong спільного підприємства BMW Brilliance Automotive Ltd. в Шеньяні й надійде в продаж у вересні 2023 року. Очікується, що він ще більше зміцнить позиції BMW X5 як лідера ринку у своєму сегменті в Китаї.