Fisker's Pear: нові подробиці про доступний електричний кросовер

Fisker's Pear: нові подробиці про доступний електричний кросовер

Fisker Inc., каліфорнійський виробник електромобілів, розкрив більше деталей про свій майбутній кросовер Fisker Pear. Pear, що розшифровується як «Персональна електрична автомобільна революція».

Стартова ціна автомобіля становитиме $29 900 без урахування знижок і буде вироблятися в США провідним виробником електроніки Foxconn.

Інноваційні функції та дизайн

The Pear матиме низку інноваційних функцій, які виділятимуть його з-поміж інших. Наприклад, автомобіль матиме унікальний багажник, який засувається за бампер, що дає змогу легко завантажувати та розвантажувати його в обмеженому просторі. Багажник також матиме висувне скло, яке може захистити вантажний відсік у разі зіткнення ззаду.

Автомобіль також матиме передній багажник, або «корінь», у якому можна буде зберігати такі предмети, як їжа або одяг, а також зберігати їх у гарячому або холодному стані за допомогою додаткової ізольованої опції.

Салон буде просторим і міцним, із сидіннями, які можна скласти, щоб створити лаунж-режим для розваг або відпочинку.

Транспортний засіб також матиме опціональний 17,1-дюймовий обертовий екран для перегляду фільмів або ігор у режимі лаунж-зони. Автомобіль вміщатиме до шести пасажирів, а опціональне сидіння на передній лавці замінить єдине переднє пасажирське сидіння та центральну консоль.

Pear також матиме стильний та футуристичний дизайн екстер’єру з плавними лініями та вигинами, які надають йому динамічного та спортивного вигляду.

Автомобіль буде їздити на стандартних 20-дюймових колесах із шинами з низьким опором та опціональних 22-дюймових колесах із високоефективними шинами.

Pear також матиме високопродуктивну версію Fisker Pear Extreme, яка запропонує більше потужності та швидкості.

Екологічність та технології

Pear буде одним із найбільш екологічних автомобілів у своєму сегменті, з переробленими та біологічними матеріалами, що використовуються для інтер’єру та екстер’єру. До 2027 року автомобіль також має стати вуглецево-нейтральним, що є частиною бачення Fisker щодо створення чистого майбутнього для всіх.

Автомобіль також буде оснащений високопродуктивним комп’ютером власної розробки Fisker, Fisker Blade, який забезпечить швидке, енергоефективне, безпечне та кібербезпечне підключення та цифрове обслуговування клієнтів. Fisker Blade використовуватиме асиметричну архітектуру обробки даних для досягнення більшої енергоефективності та підключатиме системи автомобіля до мультигігабітної внутрішньої мережі Ethernet і бездротової мережі 5G/Wi-Fi6.

Автомобіль матиме два варіанти акумуляторів, які забезпечать запас ходу 180 миль або 320 миль.

Доступність та бронювання

Очікується, що дебют Pear відбудеться у 2023 році, а поставки почнуться у 2025 році. Наразі Fisker приймає замовлення на Pear на своєму вебсайті та в мобільному додатку. Автомобіль також буде виставлений на загальний огляд у Fisker Lounge Munich із 4 по 10 вересня, одночасно із заходом IAA Mobility 2023 у Мюнхені.

Pear — це другий електромобіль Fisker після позашляховика Ocean, поставки якого розпочалися у 2 кварталі 2023 року. У майбутньому Fisker також планує випустити інші електромобілі, такі як седан Rōnin та пікап Alaska. Завдяки своїм амбітним та інноваційним продуктам Fisker прагне стати лідером в індустрії електромобілів і створити найбільш емоційні та екологічні електромобілі у світі.