Citroën презентував C5 X Hypnos, лімітовану серію свого GT

Citroën презентував C5 X Hypnos, лімітовану серію свого GT

Citroën анонсував нову лімітовану серію свого C5 X, гібридного автомобіля, який поєднує в собі риси седана, позашляховика та універсала.

Опівнічно-синій колір екстер’єру з інфрачервоними акцентами

C5 X Hypnos доступний у новому кольорі кузова — Eclipse Blue, який змінюється залежно від освітлення. Темно-синій колір контрастує з інфрачервоною графікою з боків і ззаду автомобіля, а також на 19-дюймових легкосплавних дисках AeroX. Підпис Hypnos також видно на глянцевому чорному декорі на крилі та передніх дверях.

Легкий і просторий салон із теплими матеріалами

Інтер’єр C5 X Hypnos вирізняється новою легкою атмосферою, перфорованими шкіряними сидіннями світлих тонів, сірими підголівниками з алькантари та декоративними елементами Karuun® з ефектом світлого дерева.

Сидіння підігріваються, масажують і вентилюються, а також мають електричне регулювання поперекового відділу. Килимки для підлоги також мають фірмову назву Hypnos у кольорі Xenon bronze.

Скляний люк, hi-fi система та активна підвіска

C5 X Hypnos пропонує цілий ряд обладнання, що підвищує комфорт на борту. Скляний дах відкриває вид на небо та багато світла. Система hi-fi забезпечує високоякісний звук. Активна підвіска відфільтровує дорожні навантаження і пропонує «ультра-комфортні» налаштування. Автомобіль також має акустичні вікна передніх і задніх дверей для звукоізоляції.

Гібридна силова установка, що підключається, для універсальності та ефективності

C5 X Hypnos доступний із гібридною силовою установкою Plug-in 225 ë-EAT8, яка дає змогу їздити в електричному режимі щодня. Запас ходу автомобіля в електричному режимі становить 50 км і він може розвивати швидкість до 135 км/год. Гібридна система також забезпечує динамічні характеристики та зменшує споживання пального і викиди CO2.

Обмежена серія доступна з вересня 2023 року

C5 X Hypnos — це лімітована серія, яка демонструє найкращі досягнення Citroën у сфері стилю та комфорту. Вона базується на комплектації Max, яка є топовою версією C5 X. Замовлення на цю лімітовану серію вже відкриті, а поставки заплановані на початок 2024 року.