Genesis представляє оновлений GV80 та перше в історії компанії GV80 Coupe

Genesis представляє оновлений GV80 та перше в історії компанії GV80 Coupe

Преміум-бренд Hyundai Motor Co. Genesis представив частково оновлену модель свого флагманського спортивного позашляховика GV80, а також перший в історії компанії купеподібний позашляховик GV80 Coupe.

Розкішні деталі та преміальне компонування

GV80, головний позашляховик Genesis, є помітним лідером на внутрішньому ринку розкішних позашляховиків з моменту його запуску у 2020 році, перевищивши 170 000 одиниць сукупних продажів у всьому світі. Частково оновлена модель демонструється приблизно через 3 роки й 9 місяців після запуску оригінальної моделі GV80.

Genesis зберігає елегантність і стиль чинного дизайну моделі, додаючи при цьому розкішні деталі, що підкреслюють його преміальність.

Інтер’єр має горизонтальне компонування, з кластером водія та центральним розважальним екраном, об’єднаним 27-дюймовим інтегрованим широким дисплеєм.

Лінійка двигунів включає бензиновий 2.5 турбо з максимальною потужністю 304 к.с. і максимальним обертовим моментом 43,0 кгс.м і бензиновий 3.5 турбо з максимальною потужністю 380 к.с. і максимальним обертовим моментом 54,0 кгс.м.

GV80 Coupe підкреслює динамічний зовнішній вигляд і фокусується на підвищеній продуктивності. Він також пропонує функції нахилу задніх сидінь для підвищення комфорту пасажирів.

GV80 Coupe

Лінійка двигунів включає два типи від GV80 та додатковий бензиновий 3.5 турбодвигун з електричним наддувом 48В від G90, з максимальною потужністю 415 к.с. та максимальним обертовим моментом 56.0 кгс.м.

GV80 Coupe

Модель оснащена спеціальними високопродуктивними характеристиками, включаючи режим водіння Sports Plus, оптимізований для високошвидкісної їзди, та систему Launch Control для максимального стартового прискорення.

GV80 Coupe

Покращені функції безпеки та зручності для клієнтів

Компанія Genesis надала новим моделям GV80 та GV80 Coupe різні передові технології, щоб запропонувати покращену зручність та безпеку, збагачуючи досвід водіння від відправлення до прибуття.

Незалежний регульований температурний режим забезпечує максимальний комфорт для кондиціонера та потік повітря з чотирьох окремих зон, включаючи водійське сидіння, пасажирське сидіння, а також другий та третій ряди.

Автомобілі оснащені низкою зручних функцій, включаючи цифровий ключ, систему автентифікації за відбитками пальців, лотки для дезінфекції з ультрафіолетовим випромінюванням, підлокітники з підігрівом, сенсорні датчики ручок та систему ароматизації, яка розсіює приємні аромати по всьому салону автомобіля. Серед інших помітних доповнень — 14,6-дюймовий дисплей на задньому сидінні для стрімінгових сервісів та аудіосистема Bang & Olufsen.

Крім того, відповідно до найвищого пріоритету безпеки Genesis, як GV80, так і GV80 Coupe оснащені 10 подушками безпеки, включаючи передню центральну подушку безпеки, та потужними гальмівними супортами.