PEUGEOT представляє новий E-RIFTER: багатофункціональний електромобіль для відпочинку та роботи

PEUGEOT представляє новий E-RIFTER: багатофункціональний електромобіль для відпочинку та роботи

Як і решта нещодавно оновленої модельної лінійки PEUGEOT, багатофункціональний електромобіль PEUGEOT E-RIFTER підносить власну електрифікацію та ефективність роботи на новий рівень. 

Новий E-RIFTER — частина глобальної стратегії електрифікації бренду PEUGEOT

Сьогодні головна мета PEUGEOT — стати провідним брендом на ринку електромобілів до 2025 року. Електричний вен PEUGEOT E-RIFTER є важливою складовою широкої електричної лінійки європейського бренду, що наразі нараховує 9 легкових електромобілів та 3 електричні комерційні фургони.

PEUGEOT E-RIFTER
PEUGEOT E-RIFTER. Фото: Stellantis

Новий PEUGEOT E-RIFTER стає ще більш ефективним — завдяки збільшенню запасу ходу, що тепер сягає до 320 км. Водночас він зберігає та покращує всі ті ключові якості, які зробили цей багатоцільовий вен успішним та популярним серед клієнтів: комфорт руху, просторий салон, максимальний рівень високотехнологічного оснащення, неймовірне задоволення від водіння, привабливий зовнішній вигляд.

Дизайн, що натякає на авантюрні пригоди

Новий PEUGEOT E-RIFTER зберігає впізнаваний «мускулистий», солідний, впевнений дизайн: його характерний стиль провокує на нові пригоди та підкреслює авантюрний характер електромобіля.

PEUGEOT E-RIFTER
PEUGEOT E-RIFTER. Фото: Stellantis

E-RIFTER отримав нову, більш динамічну передню частину. Наприклад, особливо варто відзначити нове оформлення «решітки радіатора» з центральним розміщенням нового логотипу бренду PEUGEOT, який додаткового підкреслено «світловим підписом» із трьома лініями-кігтями.

PEUGEOT E-RIFTER
PEUGEOT E-RIFTER. Фото: Stellantis

Характерний «міцний» стиль PEUGEOT E-RIFTER додатково посилюється новими кольорами — яскравим зеленим Sirkka Green та насиченим синім Kiama Blue. Вони наче допомагають підкреслити витончену форму кузова. А численні деталі натякають на можливість активного відпочинку: великі колісні арки, захисні бокові накладки, рейлінги на даху, збільшений кліренс.

PEUGEOT E-RIFTER
PEUGEOT E-RIFTER. Фото: Stellantis

Комфорт на технологічність

Новий PEUGEOT E-RIFTER пропонує ще більше задоволення від водіння завдяки високотехнологічному салону PEUGEOT i-Cockpit®, який містить в собі наступне:

  • Нову повністю цифрову 10-дюймову панель приладів на основі кольорового дисплея з широкими можливостями персоналізації та налаштувань відображення інформації. Серед іншого — цифрова панель приладів дозволяє виводити вказівки навігаційної системи, а також відображати потоки енергії та статус заряджання.
  • Нове компактне кермо з підігрівом та вбудованими кнопками керування. Кермо вкрито приємною на дотик шкірою та прикрашено логотипом PEUGEOT.
Салон PEUGEOT E-RIFTER
Салон PEUGEOT E-RIFTER. Фото: Stellantis

Комфортні та зручні сидіння вкриті світло-сірою тканиною, яскравою та теплою, яка чудово гармонує з новими матеріалами оздоблення салону. Велика площа вікон та засклення, що може бути додатково збільшена завдяки панорамному даху, робить салон світлішим.

Панорамний дах PEUGEOT E-RIFTER
Панорамний дах PEUGEOT E-RIFTER. Фото: Stellantis

E-RIFTER вирізняється широким переліком оснащення для безпеки та комфорту — як під час щоденних міських поїздок, так й під час довгих заміських подорожей. В наявності багато сучасних систем допомоги водію, на кшталт зчитування дорожніх знаків, попередження про втому водія, система підтримки смуги руху, автоматичне екстрене гальмування з розпізнаванням пішоходів і велосипедистів, обмежувач швидкості тощо.

10-дюймовий екран PEUGEOT E-RIFTER
10-дюймовий екран PEUGEOT E-RIFTER. Фото: Stellantis

Покращені системи допомоги при паркуванні. Паркування стало ще простішим та легшим завдяки 12 датчикам, розподіленим між передньою та задньою частинами авто, а також системі VisioPark 180° (нова HD-камера заднього огляду).

Новий E-RIFTER може запропонувати загалом до 18 систем допомоги водію, які додатково були оптимізовані та переналаштовані з урахуванням використання адаптивного круїз-контролю.

Універсальність та гнучкість у використанні

Електромобіль PEUGEOT E-RIFTER пропонується у двох варіантах довжини кузова — стандартний кузов (4,4 м) або подовжений кузов (4,7 м); а також у двох варіантах за кількістю сидінь в салоні (5 або 7 місць). Варіант з подовжений кузовом вирізняється збільшеною колісною базою та заднім звисом — то ж додається як простір в салоні, так і збільшений багажний відділ.

Легкість посадки пасажирів, а також простота розвантаження та завантаження речей досягається завдяки боковим зсувним дверцятам і дуже великій кришці багажника зі склом, що можна відкривати окремо — це унікальна опція для моделей даного сегменту.

PEUGEOT E-RIFTER
PEUGEOT E-RIFTER. Фото: Stellantis

Акумулятори електричного вена PEUGEOT E-RIFTER розташовані під підлогою і не впливають на корисний внутрішній об’єм. Саме тому багажний відсік може запропонувати корисний об’єм від 775 літрів (завантаження під полицю для 5-місної версії зі стандартною довжиною кузова) й аж до 4 000 літрів (завантаження під дах зі складеними сидіннями для версії з подовженим кузовом).

Покращені технічні показники та онлайн-можливості

Новий E-RIFTER пропонує найкращі та найсучасніші технології PEUGEOT в питаннях електрифікації.

Робота над загальною ефективністю електричного вена дозволила зберегти той самий рівень потужності, динаміки, швидкості — прискорення 0-100 км/год за 11,2 секунди та максимальна швидкість до 135 км/год — й водночас значно покращили запас ходу, який тепер становить до 320 км (комбінований цикл WLTP).

Електромобіль PEUGEOT E-RIFTER під час заряджання
Електромобіль PEUGEOT E-RIFTER під час заряджання. Фото: Stellantis

E-RIFTER пропонує електромотор з максимальною потужністю 100 кВт (136 к. с.) та максимальним крутним моментом 270 Нм.

Для оптимізації та збільшення запасу ходу, E-RIFTER має рекуперативну гальмівну систему, яка дозволяє обирати один з трьох рівнів інтенсивності роботи; керування здійснюється з допомогою пелюстків, розташованих за кермом.