На полігоні в Балокко з'явився новий Alfa Romeo Milano

На полігоні в Балокко з'явився новий Alfa Romeo Milano

На полігоні в Балокко тривають випробування Alfa Romeo Milano, майбутнього спортивного автомобіля, розробленого майстерним ательє Alfa Romeo Centro Stile.  

Milano буде представлений світу на заході 10 квітня в самому Мілані, який транслюватиметься в прямому ефірі для всіх, хто захоче взяти в ньому участь.

Під експертним керівництвом команди італійських інженерів, які відіграли важливу роль у надзвичайних проєктах Alfa Romeo на 100% (таких як 4C, 8C, Giulia і Stelvio Q та Giulia GTA), Milano — автомобіль, який має стати дебютом Alfa Romeo у світі 100% електричних транспортних засобів — та його розробка вдосконалюється. Стратегії розвитку координуються італійською командою інженерів Alfa Romeo на полігоні Балокко, де водії-випробувачі знаходять ідеальні умови для перевірки на трасі вимог і цілей, встановлених динамічними інженерами Alfa Romeo, які відповідають за валідацію проєкту.

Під керівництвом експерта Доменіко Баньяско (Domenico Bagnasco), відповідального за перевірку динамічної сутності автомобіля, Milano налаштовується для досягнення видатних цілей, як завжди для кожного Alfa Romeo. Кар’єра Доменіко Баньяско включає розробку кількох спортивних автомобілів Alfa Romeo, які стали частиною колективного несвідомого, як маніфест задоволення від водіння та спортивності бренду: незабутній 8C, брутальний 4C, легендарна Giulia GTA та багато інших.

Команда зосереджена на видатній динаміці, з цілеспрямованими та специфічними втручаннями в підвіску. Метою залишається безпомилкова динаміка водіння, заснована на прямій і надзвичайно точній геометрії рульового управління, щоб гарантувати швидке проходження поворотів з високим рівнем зчеплення з дорогою.

Очолює проєкт Стефано Череда, давно відоме ім’я в проєктах Alfa Romeo. Бувши в авангарді розробки дизельних двигунів Giulia і Stelvio, Стефано Череда дебютував в Alfa Romeo з проєктом Giorgio, який запам’ятався конфіденційністю, необхідною для видатних інженерів Alfa Romeo, коли вони створювали найвеличніший проєкт розвитку за останні десятиліття. Перш ніж з гордістю взяти на себе керівництво проєктом Milano, Стефано дав добро на розробку гібридного двигуна Q4 потужністю 280 к.с., що під’єднується до електромережі, для моделі Tonale.

Технічну розробку Milano очолює Луїджі Доменічеллі (Luigi Domenichelli), досвідчений італійський інженер, завданням якого є інтеграція та перевірка всіх підсистем автомобіля з точки зору продуктивності, довговічності та комфорту. Амбітні цілі дизайну зосереджені на забезпеченні відмінної керованості Alfa Romeo на дорозі та кращої в класі ергономіки, заснованої на відмінному і складному інтерфейсі між людиною і машиною.