FORD PRO представляє абсолютно новий TRANSIT CONNECT з гібридним двигуном

FORD PRO представляє абсолютно новий TRANSIT CONNECT з гібридним двигуном

Компанія Ford Pro презентувала новий компактний фургон Transit Connect, який доповнив лінійку високопродуктивних електрифікованих комерційних автомобілів Transit нового покоління в Європі.

Вдосконалені, ефективні силові агрегати включають перший гібридний Transit Connect, який пропонує компаніям щедрий цільовий запас ходу в 110 км, а також можливість швидкої зарядки як від мережі змінного, так і постійного струму.

Клієнти також отримують вигоду від підвищеної вантажопідйомності та можливості перевезення вантажу об’ємом до 3,7 м3, а також від нової концепції сидінь для моделей Kombi, що трансформується.

Додаткові преміум-функції включають нову інтелектуальну опцію повного приводу, підключену цифрову кабіну та найширший в історії Transit Connect набір передових систем допомоги водієві.

Бувши третім поколінням популярного компактвена Ford Pro Transit Connect, абсолютно нова модель є частиною найсильнішої в історії лінійки компактвенів Ford Pro, разом з абсолютно новим Transit Courier та майбутнім електричним E-Transit Courier.

Transit Connect надійде у виробництво навесні 2024 року, а перші постачання дизельного фургона заплановані на літо цього року в рамках поетапного плану запуску. До кінця року до модельного ряду приєднається Transit Connect PHEV, а на початку 2025 року модельний ряд поповнять повнопривідні моделі та Kombi.

Електрифікований модельний ряд Transit від Ford Pro 

Transit Connect PHEV є останнім елементом електрифікації сімейства Transit від Ford Pro в Європі після представлення лідера сегмента E-Transit, електричного E-Transit Custom — першої електричної версії найбільш продаваного в Європі однотонного фургона та E-Transit Courier. 

Абсолютно нову лінійку силових агрегатів для Transit Connect очолює перша в історії моделі трансмісія PHEV. Система поєднує 1,5-літровий бензиновий двигун EcoBoost з високовольтною батареєю та електродвигуном, забезпечуючи комбіновану потужність 150 к.с. та 350 Нм крутного моменту через шестиступінчасту автоматичну коробку передач з подвійним зчепленням. Максимальне корисне навантаження становить 770 кг. 

Transit Connect PHEV має цільовий запас ходу на електротязі до 110 км, а в режимі EV може видавати до 330 Нм крутного моменту для міських вантажоперевезень.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


За потреби клієнти можуть поповнити заряд батареї за допомогою швидкого зарядного пристрою постійного струму потужністю 50 кВт або повністю зарядити її за допомогою бортового зарядного пристрою змінного струму потужністю 11 кВт. 

Три режими руху допомагають оптимізувати використання енергії: 

  • EV Now, для руху з використанням лише електродвигуна
  • EV Auto, який балансує роботу електродвигуна та бензинового двигуна
  • EV Later, щоб заощадити енергію електромобіля на потім — корисно на автомагістралях перед в’їздом до міста.