Компанія Falck надала Україні 30 автомобілів швидкої допомоги

Компанія Falck надала Україні 30 автомобілів швидкої допомоги

Данська компанія Falck передала Україні автомобілі швидкої медичної допомоги, повідомляє Автоцентр.

Це 30 спеціалізованих фургонів Mercedes-Benz Sprinter, які раніше обслуговувалися на фірмі SE Group в Дейрингу. Ці автомобілі нещодавно були замінені на нові, хоча перебувають у досить непоганому стані.

Машини мають все потрібне обладнання. Більш того, перед відправкою вони були доукомплектовані дефібриляторами, кисневими масками та додатковими комплектами перев’язувальних матеріалів.

У п’ятницю, 4 березня автомобілі вирушили з міста Рінгстед до польського Любліна. Сім автомобілів призначені для прикордонних з Україною районів Молдови, де вони будуть задіяні для допомоги.

«Ми є свідками жахливої ​​ситуації в Україні, і ми хочемо допомогти, де можемо. Тому Falck вирішив передати 30 машин швидкої допомоги Україні та навколо неї, щоб вони мали обладнання, необхідне для догляду за пораненими. Я вражений і вдячний за самовідданість наших співробітників. Понад 500 колег зголосилися везти машини швидкої допомоги до Польщі. Ця участь справляє на мене глибоке враження», — каже генеральний директор Якоб Рійс.