Столичні рятувальники отримали 12 автомобілів спецтехніки

Столичні рятувальники отримали 12 автомобілів спецтехніки

Мер Києва Віталій Кличко передав 12 спецавто столичним рятувальникам.

Серед переданих авто — автодрабина, що працює до 10 поверху включно. Автомобіль швидкої медичної допомоги. 2 насосні автомобілі, що забезпечать рятувальників необхідною кількістю води під час гасіння пожеж при значному віддаленні водойм. 4 автоцистерни різної ємності — на 600, 1200, 2400 та 2500 літрів і автоцистерна загальною місткістю 42,5 тони.

«Сьогодні Київ передає столичним рятувальникам 12 одиниць спецавто. Це — пожежно-рятувальна техніка та одне авто швидкої допомоги. 10 машин місто отримало як допомогу, два — закупило.

Зокрема, 9 спецавто й рятувально-аварійне обладнання нам безкоштовно передали громади кількох міст Німеччини. І ми дуже вдячні нашим партнерам і друзям, — зазначив мер Києва. — Moto-truck — автомобіль повітрянопінного гасіння подарував меценат із Польщі, який є власником компанії, що виготовляє ці авто. Таких машин в Україні не було. Це — велика допомога для київських рятувальників. Авто доставляє великий запас піноутворювача на гасіння пожеж на нафтохімічних та нафтопереробних підприємствах», — сказав Кличко.

Отримали рятувальники і штабний автобус та оперативно-рятувальний автомобіль — для більш злагодженої координації гасіння пожеж та ліквідації інших надзвичайних ситуацій.