«БОГДАН МОТОРС» розпочав виготовлення тролейбусів для КП «КИЇВПАСТРАНС»

«БОГДАН МОТОРС» розпочав виготовлення тролейбусів для КП «КИЇВПАСТРАНС»

На ДП «Автоскладальний завод №1» компанії «Богдан Моторс» розпочалися роботи з виготовлення 15 тролейбусів «Богдан Т90117» для КП «Київпастранс». 

Цим замовленням завантажені усі виробничі ділянки підприємства. Зараз ДП «АСЗ №1» продовжує виконання кількох великих контрактів для інших українських міст, тож динаміка замовлень для заводу є позитивною і на підприємстві вже набраний додатковий штат працівників.

20 листопада 2020 року стало відомо, що пропозиція ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» в тендері на поставку комунальному підприємству «Київпастранс» 15 низькопідлогових 19-ти метрових тролейбусів визнано переможною.

ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» запропонувало для Києва тролейбуси, які відповідають усім вимогам замовника за найнижчою ціною – 173,06 млн грн.

До участі в тендері була запропонована модель низькопідлогового тролейбуса «Богдан Т90117». Ці машини, згідно з умовами тендеру, будуть обладнані кондиціонерами кабіни водія та салону, системою відеоспостереження, мобільним терміналом голосового зв’язку з GPS-датчиком, автоматизованими системами оплати проїзду та підрахунку пасажирів. Загальна пасажиромісткість тролейбусу складає 170 чол., з них – 50 місць для сидіння.

Нагадаємо, що зараз вулицями столиці України курсують вже понад 220 тролейбусів «Богдан».