«Велике будівництво» триває: дорожньо-будівельні компанії продовжують поповнювати свої автопарки

«Велике будівництво» триває: дорожньо-будівельні компанії продовжують поповнювати свої автопарки

Проєкт «Велике будівництво», основна задача якого — будівництво чи реконструкція доріг, шкіл, дитсадків, та інших об’єктів інфраструктури по всій країні, триває. Позитивні зміни відбуваються не тільки в інфраструктурі, але і суміжних до її будівництва областей. Так, на ринку вантажних автомобілів прослідковується зацікавлення компаній у дорожньо-будівельній та іншій техніці. 

Нещодавно компанія АМАКО Україна, офіційний дилер IVECO в Україні, повідомила про початок співпраці з одним із найбільших дорожніх будівельників країни — компанією Техно-Буд-Центр. Відбулася передача першої партії з трьох машин IVECO Daily із подвоєними кабінами на 6+1 посадкових місць.

Серед них дві машини обладнані бортовими тентованими кузовами. Їх особливістю є водійська категорія використання «B», що дозволяє безперешкодно експлуатувати навіть в містах, де в’їзд вантажівкам заборонений.

Третя машина — спільна розробка АМАКО і Заводу спецтехніки Техкомплект — автогідропідйомник з телескопічною стрілою Comet із висотою підойму 18 метрів та вантажопідйомністю люльки 250 кг. Саме ця автовишка на базі IVECO Daily разом з іншими нещодавно демонструвалася на виставці «КомунТех-2020» на стенді Техкомплект.

Дорожньо-будівельна компанія «Техно-Буд-Центр» починала свою діяльність з ремонту доріг на Тернопільщині. На сьогодні географія об’єктів розширилась на інші області України: Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська, Хмельницька, Рівненська та Житомирська.