В Україні презентували новий пасажирський автобус МАЗ

В Україні презентували новий пасажирський автобус МАЗ

Компанія АВТЕК спільно з офіційним імпортером техніки МАЗ в Україні — Торговий Дім «МАЗ-Україна» презентували новий пасажирський автобус МАЗ-303.

МАЗ-303 — це міський низькопідлоговий автобус, представлений Мінським автозаводом у 2019 році. Машина має повністю нову конструкцію каркаса з корозійно-стійкої сталі, панелі бортів із пластику або алюмінію, пластиковий дах.

Презентація була підготовлена для фахівців галузі з метою ознайомлення з новинкою до світової прем’єри, яка очікується навесні 2021 року. 

Автобус вже сертифікований в Україні. Довжина — 12,42 м, ширина — 2,55 м, висота — 3,15 м, в салон вміщається до 105 пасажирів залежно від комплектації, з них 26 — на сидіннях. Висота підніжки — 32 см, а для людей на візках встановлена висувна платформа з електроприводом. 

Також встановлені USB-порти для зарядки смартфонів і планшетів на всіх рядах сидінь. П’ять опалювачів і кондиціонер, причому останній може працювати як на охолодження, так і на обігрів. Незалежна передня підвіска і подовжена колісна база. Гальмівна система – пневматична, а при підйомі на гору спрацьовує система допомоги водієві.