Китайці показали, яким буде автомобіль для використання в міських умовах, в тому числі й для каршерінгу

Китайці показали, яким буде автомобіль для використання в міських умовах, в тому числі й для каршерінгу

У Гуанчжоу відбувся автосалон, де компанії змогли продемонструвати не тільки найближчі новинки, а й поділитися своїми прототипами, які, можливо, з’являться через кілька років.

Компанія Guangzhou Automobile Group офіційно представила свій новий концептуальний автомобіль — MOCA Mocha. Згідно з офіційною заявою, автомобіль являє собою концептуальну ідею інтелектуальних автомобілів майбутнього.

Цей концепткар змінює все уявлення про ті транспортні засоби до яких ми звикли. Новий автомобіль схожий на квадратну коробку. Але його обриси надають моделі футуристичний вигляд. Зокрема, тут в якості решітки радіатора і фар використовується вбудований екран великого розміру. Дизайн задньої частини автомобіля виконаний в стилі ретро, ​​але задні ліхтарі також замінили вбудовані екрани.

Повідомляється, що GAC MOCA Mocha заснований на абсолютно новій платформі, яка орієнтована на використання автомобілів в міських умовах, в тому числі і для каршерінгу.

В інтер’єрі використані прості закруглені форми, а задні сидіння виконані у формі дивана.

Схожий концепт нещодавно представила MINI — VISION URBANAUT представив концепт цифрового багатофункціонального електромобіля.