Тематичні автобуси Mercedes-Benz: ще транспортний засіб чи витвір мистецтва?

Тематичні автобуси Mercedes-Benz: ще транспортний засіб чи витвір мистецтва?

Автопарк автобусного оператора Spillmann поповнили 8 нових Mercedes-Benz Citaro, які оформлені як витвори мистецтва на різну тематику. 

Німецький оператор Spillmann, що опікується автобусами в Бітігаймі, вже давно є головним гравцем на місцевому ринку завдяки своїм креативним автобусам. Все розпочалося у 2012 році з шести автобусів Citaro. Сьогодні автопарк компанії зріс до 26 тематичних автобусів. 4 грудня він поповнився ще на вісім одиниць. 

Протягом багатьох років керуючий директор Omnibusverkehr Spillmann GmbH Бюлент Менексе та його команда створюють найрізноманітніші тематичні транспортні засоби на базі автобусів Mercedes-Benz Citaro, і роблять це дуже успішно. Завдяки своєму індивідуальному оформленню та комфортному обладнанню унікальні автобуси дуже полюбляють пасажири.

Теми автобусів різноманітні, як і саме життя

Зараз компанія ввела в експлуатацію ще вісім нових тематичних автобусів під назвами «Американський шкільний автобус», «Дно океану», «Історія автобусів Daimler», «Німеччина», «Історія Шпільмана», «Країни та культури», «Кіно» та «Тропічний ліс». Увагу пасажирів привертають не лише бічні стінки, оформлені тематичними принтами, але і поручні, які пофарбовані у колір теми та великі малюнки на підлозі. Таким чином, в одному автобусі ви можете стояти на дні океану, тоді як в іншому автобусі ви можете опинитися на візерунку поп-арту чи на газоні.

Пасажири, які бажають поділитися цими зображеннями, можуть скористатися бортовим Wi-Fi. За допомогою однієї з багатьох зарядних розеток USB пасажири можуть також зарядити акумулятор телефону.

Щоб надати зовнішньому дизайну Citaro футуристичний компонент, компанія Spillmann обрала для автобусів дизайн трамвая, який доступний як опція. Таким чином, бічна лінія та передня частина нагадують сучасний залізничний транспорт. 

«Американський шкільний автобус» посідає особливе місце з точки зору зовнішнього дизайну. Він пофарбований у жовтий / чорний кольори за зразком американського шкільного автобуса. На задньому склі помітно великими літерами написано «Шкільний автобус». Сміливий і лаконічний — як і американський спосіб життя.

Сучасне обладнання для реалій сьогодення

Spillmann замовив гібридні моделі автобусів Citaro з компактним гібридним модулем. Економічному дизельному двигуну допомагає додаткова потужність високоефективного електродвигуна потужністю 14 кВт. Він генерує енергію під час руху та гальмування. Залежно від конкретної експлуатації та рельєфу, це може зменшити споживання палива на цілих 8,5 відсотків. Мало того, система допомоги Sideguard Assist також встановлена ​​у всіх транспортних засобах. Допомога Sideguard на основі радара допомагає водієві автобуса під час критичних поворотів праворуч.

Для ефективного захисту від вірусів на робочому місці водія всі автобуси вже оснащені великим екраном водія та системою кондиціонування повітря, що забезпечує незалежний контроль робочого місця водія та пасажирського салону. Перш ніж автобус буде введений в експлуатацію, усі фільтри в транспортному засобі будуть замінені високоефективними фільтрами твердих часток з антивірусним функціональним шаром для забезпечення оптимального захисту від COVID-19.