Daimler Bus виконав рекордний заказ зі Швеції на 112 автобусів

Daimler Bus виконав рекордний заказ зі Швеції на 112 автобусів

Daimler Buses радіє найбільшому замовленню зі Швеції: загалом 112 автобусів, 106 з яких — Mercedes-Benz Intouro і 6 — Setra S 416 LE MultiClass business.  

Замовник —  компанія Mohlins Bussar разом зі своїми субпідрядниками “Gimo Buss & Taxi” та “Högbergs Bussresort”. Експлуатація автобусів розпочнеться з січня 2021 року в регіоні Upplands län, на півночі Стокгольма. В основному вони будуть використовуватись як шкільні автобуси, але й також вийдуть на міжміські лінії.

© Daimler Truck AG

Обидві моделі автобусів мають спільні риси, наприклад, зручні сидіння з триточковими ременями безпеки, пристрій блокування запалення, якщо “відчує” запах алкоголю, камера заднього виду. Міжміський автобус Setra має низьку конструкцію з пандусом для інвалідних візків на задніх дверях. Всі 112 автобусів поєднують в собі компактний шестициліндровий рядний двигун OM 936 Mercedes-Benz потужністю 220 кВт (299 к.с.) і повністю автоматизовану трансмісію Mercedes-Benz GO 250-8 PowerShift. Двигуни працюють на екологічно чистому паливі, виготовленому з гідрованої рослинної олії (HVO).

© Daimler Truck AG

Приватна компанія Mohlins Bussar з міста Люсдал у центральній Швеції традиційно закуповує автобуси Mercedes-Benz. Близько половини парку, який налічує близько 160 транспортних засобів, мають трикутну зірку. Довготривала співпраця насамперед базується на туристичних автобусах.

Компанія Daimler Buses протягом кількох років є лідером на ринку автобусів Швеції з масою понад 8 тонн. Зараз Daimler Buses дедалі більше розширює свої позиції в сегменті автобусів із регулярним сполученням — нинішнє замовлення є яскравим сигналом у цьому плані.