Автобусні шасі BYD почнуть збирати у Великобританії

Автобусні шасі BYD почнуть збирати у Великобританії

Китайський провідний виробник електротранспорту BYD розширила партнерські відносини з виробником автобусів Alexander Dennis Limited (ADL).

Alexander Dennis Limited та BYD UK оголосили, про те що їх спільний продукт, автобуси BYD ADL, тепер будуть проєктуватися та складатися на виробничих потужностях ADL. Мова йде про одноповерхові BYD ADL Enviro200EV та двоповерхові автобуси BYD ADL Enviro400EV.

BYD ADL Enviro200EV  © Alexander Dennis Limited

Партнерство компаній розпочалося у 2015 році й поступово розвивалося. ADL є дочірньою компанією провідного світового виробника автобусів NFI Group Inc. (NFI), тоді як BYD є світовим лідером у галузі акумуляторів, енергоменеджменту та електричної мобільності.

Електробуси BYD ADL Enviro200EV виготовляються на виробничих потужностях ADL у Великобританії © Alexander Dennis Limited

Раніше шасі для автобусів були повністю побудовані BYD, а потім на потужностях ADL у Великобританії встановлювалися кузови. Наразі збірка шасі буде відбуватись повністю у приміщеннях ADL.

Цей значний крок був зроблений у відповідь на зростаючий попит на транспортні засоби з нульовими викидами. 

Двоповерхові електробуси BYD ADL Enviro400EV виготовляються на виробничих потужностях ADL у Великобританії © Alexander Dennis Limited

З 2015 року понад 70% від усіх поставлених електробусів на ринок Великобританії були виробництва BYD ADL.