Електровантажівку Renault D оснастили сонячними панелями

Електровантажівку Renault D оснастили сонячними панелями

Логістичний оператор зі Швейцарії оснастив тільки-но придбаний електрофургон Renault Trucks D Wide Z.E. сонячними панелями для живлення холодильної установки.

Європейські перевізники все частіше починають поповнювати свої автопарки електровантажівками. Свої перші кроки зробила і компанія Rhyner Logistik, яка додала до свого парку зі ста автомобілів електрофургон Renault Trucks D Wide Z.E. для постачання продуктів у супермаркети мережі Denner. 

Проте компанія пішла ще далі, і встановила сонячні панелі на кузові нової вантажівки, щоб забезпечити відновлювальною енергією холодильну установку. Це, окрім піклування про довкілля, дозволить компанії дещо зекономити.

© RENAULT TRUCKS

Додатково, Rhyner Logistik придбала станцію швидкого заряджання для електровантажівки. Зарядка буде відбуватися під час навантажувальних робіт. Оскільки вантажівка буде в основному пересуватись по місту і часто гальмувати,  збільшити дальність ходу допоможе система рекуперації енергії. Таким чином можна досягнути від 20% до 30% економії енергії.

Renault Trucks D Wide Z.E. має загальну вагу у 26 тонн, оснащена двома двигунами загальною потужністю 370 кВт. На борту — літій-іонні акумулятори від 200 кВт⋅год до 265 кВт⋅год. Дальність ходу на одному заряді — до 180 км.