Київ задає новий тренд? У столиці — нові вимоги до пасажирських перевезень

Київ задає новий тренд? У столиці — нові вимоги до пасажирських перевезень

Мешканці більшості українських міст десятиріччями скаржаться на занедбаний пасажирський автотранспорт, що не гарантує безпеку перевезень, низький рівень сервісу, вічний шансон, недостатній контроль з боку місцевих чиновників.

Відповідаючи на сучасні запити, у КМДА компаніям, що здійснюють пасажирські перевезення, запропонували підписати додаткові угоди. Вони передбачають значне підвищення стандартів сервісу.

Про це повідомив заступник голови відомства К. Усов: «Нова угода несе багато трансформаційних положень: граничний температурний режим, обслуговування українською, заборона звукового і візуального „сміття“ в салоні, звукові та візуальні сповіщення про зупинки двома мовами. Підписання або не підписання документу означає або бажання перевізників дослухатися до міста або воювати з ним».

Він повідомив, що наразі попри спроби окремих керівників зірвати масове підписання, додаткові угоди вже схвалили 9 компаній, що працюють на 42 міських маршрутах.

«Усім без винятку перевізникам, які працюють зараз та хочуть і надалі надавати послуги з перевезення на маршрутах міста, доведеться прийняти нові правила. Ці ж умови вони побачать і на всіх наступних конкурсах», — заявив Усов.

Кожен автобус має бути обладнаний мінімум 5 кнопками зупинки на вимогу, а за кабіною водія має бути інформаційна дошка з ідентифікатором перевізника; вказанням особи водія, номер його водійського посвідчення; способи зворотного зв’язку для пасажирів. 

Водії, згідно з новим договором, мають бути одягнені в типову уніформу, кожен з них повинен пройти курс домедичної допомоги та інструктаж щодо особливостей посадки/висадки пасажирів з інвалідністю. Водіям категорично забороняється курити в салоні автобусу.