У Харкові мають наміри створити нове виробництво і складати автобуси відомої турецької марки

У Харкові мають наміри створити нове виробництво і складати автобуси відомої турецької марки

До Харкова приїдуть фахівці турецької компанії «Karsan», які розрахують кількість необхідного обладнання та допоможуть в інших технічних питаннях.

Міські посадовці зазначають, що задля підвищення безпеки та комфорту пасажирів у планах — заміна всіх старих автобусів приватних перевізників. Муніципальні автобуси, які курсуватимуть міськими маршрутами, зроблять доступними для всіх пільговиків. 

Мер міста Ігор Терехов повідомляє: «Я хочу, щоб ми збирали автобуси разом із турецькою фірмою „Karsan“ у Харкові. Розглядаємо одне із наших комунальних підприємств, яке буде учасником цього процесу. Думаю, що за 7-8 місяців ми почнемо, спочатку будемо збирати невелику кількість автобусів, але поступово збільшимо виробничу потужність».

Про це він говорив під час візиту до КП «Салтівське трамвайне депо». На сьогодні Харків уже закупив 150 автобусів турецької марки, наразі у місті працює половина з них. В січні планується запустити всю партію цього пасажирського транспорту на міські маршрути.

На балансі КП «Салтівське трамвайне депо» нині знаходяться 150 автобусів марки «Karsan», 80 з яких місткістю до 60 пасажирів, а 70 одиниць — до 22 пасажирів.