У Львові почали працювати перші трамваї, придбані за кошти Європейського інвестиційного банку

У Львові почали працювати перші трамваї, придбані за кошти Європейського інвестиційного банку

З 10 грудня 2021 року Львів достроково почав отримувати перші низькопідлогові трамваї українського виробництва, закуплені за кошти від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ), повідомляє пресслужба Львівської міської ради

Це стало можливим завдяки участі Львова у проєкті «Міський громадський транспорт України», що є рамковим кредитом від ЄІБ. У межах проєкту місто отримало 12 млн євро на закупівлю десяти п’ятисекційних низькопідлогових трамваїв.

Профінансована Європейським Союзом технічна підтримка у розмірі 3,5 млн євро у межах проєкту «Міський громадський транспорт України» допомагає Міністерству інфраструктури й містам-учасникам, зокрема Львову, у впровадженні європейських стандартів для підтримки сталої міської мобільності.

фото: Роман Балук | Пресслужба ЛМР

Трамваї для Львова виготовляють підприємства машинобудівної корпорації «Електрон». У вересні 2020 року ЛКП «Львівелектротранс» було підписано контракт на поставку 10 нових трамваїв, а також набір обов’язкових запчастин та витратних матеріалів, обладнання та інструментів для їх технічного обслуговування та ремонту. 

фото: Роман Балук | Пресслужба ЛМР

Спочатку, відповідно до графіку поставок у вищезгаданому контракті, планувалось, що Львів отримає перші 5 трамваїв у червні 2022 року, проте нещодавно стало відомо, що перші трамваї будуть поставлені вже у грудні 2021 року.

 Довідка

Трамвай «Електрон» T5L641 – це п`ятисекційний однопросторовий комфортний вагон з системою кондиціонування салону і кабіни водія, з пониженим рівнем вібрації та шуму. Широкі двері і низький рівень підлоги вагону дозволяють прискорити швидкість посадки-висадки пасажирів, особливо зручні для пасажирів з дітьми та осіб з обмеженою здатністю пересування. 

фото: Роман Балук | Пресслужба ЛМР

Кількість місць для сидіння – 56, загальна пасажиромісткість трамвая – 265 осіб. Особливостями трамваю «Електрон» є асинхронні тягові електродвигуни, що відзначаються надійністю в експлуатації, меншими масогабаритними показниками. 

фото: Роман Балук | Пресслужба ЛМР

В режимі гальмування передбачена можливість рекуперації електроенергії в контактну мережу (економія електроенергії становить до 40%). 

Підлога вагону в зоні дверей салону обладнана системою підігріву, що виключає обмерзання та намерзання  снігу в зимовий період. Спеціальне покриття вікон зберігає тепло у холодну пору року і відбиває ультрафіолетові промені сонця у спеку.

Трамвай обладнаний зовнішніми та внутрішніми відеокамерами панорамного огляду: пасажирського салону, майданчиків поблизу пасажирських дверей та зон позаду вагона, що забезпечують ширшу зону оглядовості та контроль водія за дорожньою ситуацією, посадкою-висадкою пасажирів.

фото: Роман Балук | Пресслужба ЛМР

Комфортні умови праці водія забезпечує ергономічна кабіна з регульованим сидінням, окремим  кондиціонером і сенсорними органами управління.

фото: Роман Балук | Пресслужба ЛМР

Вагон має задній пульт управління для руху заднім ходом з кнопкою, яка імітує функції «педалі безпеки», встановленої в кабіні водія.