Scania презентує міжміський автобус нового покоління Interlink LD

Scania презентує міжміський автобус нового покоління Interlink LD

Автобус призначений для використання в міських умовах та міжміському сполученні. 

Він має нові шасі та кузов, удосконалену передню підвіску, що підвищує комфорт та збільшує вантажопідйомність на 500 кг, 8-ми відсоткову економію палива завдяки підвищенню ефективності двигуна та коробки передач і новій функції старт/стоп та круїз-контролю. 

Фото: Scania

Scania Interlink LD отримав значний спектр опцій технічних характеристик, розширені функції безпеки, нові служби для безвідмовної роботи та значно оновлену зону водія. Scania Interlink пропонує безліч варіантів довжини автомобіля і компонування салону, варіантів багажних відділень, конфігурації дверей тощо. 

Нові варіанти — довгі двовісні автобуси зі збільшеною пасажиромісткістю, а також більш короткі — на газу. Є широкий вибір силових агрегатів з низьким рівнем викидів вуглецю: біодизельні (FAME), HVO, біогазові та гібридні варіанти. 

Фото: Scania

Зона водія вирізняється відмінною ергономікою та доступністю, покращеним клімат-контролем, а також функціями безпеки. Огляд і великий радіус повороту покращують керованість автомобіля. А удосконалені системи допомоги водієві (ADAS) дають водію повний контроль над автомобілем.. 

Фото: Scania

Новий екстер’єр має сучасний вигляд завдяки великим бічним вікнам, бі-світлодіодним або бі-галогенным фарам, а також новим бічним і заднім ліхтарям. Розсувні двері з електроприводом збільшують час безвідмовної роботи та знижують витрати на технічне обслуговування, а застосування нових матеріалів знижує рівень шуму. Кліматична система мінімізує споживання енергії незалежно від клімату. 

Фото: Scania

Перевізники завдяки оформленню сервісного контракту отримують технічне обслуговування Scania. Завдяки інформації про стан систем автобуса, що надходить на СТО в режимі реального часу, збільшується час його безвідмовної роботи, зменшується сукупна вартість.