В Кременчуці виготовили сучасний автопідйомник на базі фургона

В Кременчуці виготовили сучасний автопідйомник на базі фургона

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС виготовив для замовника з Києва сучасний автогідропідйомник на базі фургона IVECO Daily.

Автовишка KLUBB K32 має телескопічну стрілу з гуськом висотою підйому 12,5 метрів й горизонтальним вильотом 7,3 метра. Вантажопідйомність люльки – 200 кг. Автопідйомник має 2 пульти управління: дистанційний у фургоні (для керування з землі) та пульт управління в люльці.

Крім стандартної комплектації, за технічним завданням клієнта було додано два інструментальні ящики всередині фургона, інвертор 12V-220V для підключення спеціального обладнання, обігрівач Webasto та камеру заднього виду. Також проведена  обшивка та утеплення підлоги й стін фургона.

Незвичне для України поєднання автовишки з фургоном має свої переваги. У фургоні можна перевозити різноманітний вантаж, інструменти та матеріали, або облаштувати там майстерню і проводити всі роботи безпосередньо на місці. 

Автовишка створена перш за все для малого, середнього бізнесу та комунальних служб. Це електромонтажні та будівельні роботи, обслуговування білбордів і рекламних щитів, благоустрій зелених насаджень. 

За базу можна обрати фургон будь-якої марки з повною масою 3500 кг (В категорія). Це може бути як Mercedes-Benz Sprinter або Ford Transit, так і IVECO Daily та інші.