Кременчук придбав автомобіль для перевезення медичного кисню

Кременчук придбав автомобіль для перевезення медичного кисню

Кременчуцький завод комунальної техніки «АЛЬФАТЕКС» для потреб медичних установ міста Кременчука поставив актуальний спеціальний автомобіль, який допомагатиме лікарям у боротьбі за життя хворих.

Власну машину для перевезення медичного кисню тепер має лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька». Автомобіль придбали для доставки медичного кисню від заводу виробника безпосередньо до медичних установ міста. Такий спецавтомобіль вкрай необхідний лікарням, особливо зараз, коли багато людей хворіють на COVID-19 та пневмонії. 

© Кременчуцька міська рада

У разі нагальної потреби її можна буде використовувати як ємність для зберігання і подачі кисню пацієнтам у закладах, де немає стаціонарних кріоциліндрів великого об’єму.

Цистерна має об’єм 7,0 куб.м. Вона двостінна, міжстінний ізоляційний простір відвакуумований.

Вага рідкого кисню, який буде перевозиться — 8 000 кг. Робочий тиск цистерни — 0,25 (2,5)  МПа (кгс/см2). Цистерна комплектована випаровувачем, пультом керування з апаратурою та приладами контролю. 

Надбудова була змонтована на цільнометалевій бортовій платформі добре відомого на ринку України автомобіля Shacman L3000 з відкидними бортами та кріпленнями для транспортування цистерни.

Автомобіль Shacman L3000 колісної формули 4х2 оснащений двигуном об’ємом 6,8 л потужністю 215 к.с. Загальна вага автомобіля з вантажем становить 18 т.

Якщо ситуація щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію стабілізується, цистерну можна буде встановити стаціонарно, а автомобіль використовувати для інших потреб лікувального закладу.