В автосалонах Hyundai працює робот DAL-e, призначений для обслуговування відвідувачів

В автосалонах Hyundai працює робот DAL-e, призначений для обслуговування відвідувачів

Назва DAL-e є скороченням від «Drive you, Assist you, Link with you-experience» (водіння, допомога, взаємодія). DAL-e самостійно пересувається, спілкується завдяки вбудованій системі розпізнавання мови й особи. Особливо він зацікавить тих, хто уникає контакту з людьми через пандемію COVID-19. 

© Hyundai Motor Group

Він — компактний (розміри 116×60×60 см, маса 80 кг), з приязним  виразом обличчя, використовує алгоритми штучного інтелекту та систему комунікації на базі платформи мовного аналізу. 

© Hyundai Motor Group

Віце-президент компанії Dong Jin Hyun зазначив, що робот ненав’язливо взаємодіє з людьми, пропонує їм послуги, необхідну допомогу або просто надає інформацію. DAL-e вміє жестикулювати, відповідає на питання і попереджає, якщо відвідувачі автосалону заходять без масок. Крім діалогу, з ним можна взаємодіяти за допомогою сенсорного екрана.  

У майбутньому компанія має намір використовувати робота не тільки в автосалонах, а й в інших місцях, де потрібна постійна взаємодія з клієнтами.

Нагадаємо, що Hyundai Motor Group, серйозно захопившись робототехнікою, вирішив придбати контрольний пакет акцій Boston Dynamics.