Компанія Unitax використовує Mercedes-Benz Atego для транспортування вакцин у Бранденбурзі

Компанія Unitax використовує Mercedes-Benz Atego для транспортування вакцин у Бранденбурзі

Публічний тендер на поставку вакцин Covid-19 у регіоні Бранденбург виграла компанія Unitax-Pharmalogistik GmbH. Компанія спеціалізується на перевезенні ліків та має 30-річний досвід у підтримці найвищих транспортних стандартів із використанням сучасного транспорту, оснащеного постійним дистанційним моніторингом.

© DAIMLER AG

Автопарк Unitax складається повністю з потужних комерційних автомобілів Mercedes-Benz і зараз має шість 15-тонних вантажних автомобілів Atego та шість мікроавтобусів Sprinter, які здійснюють щоденні перевезення затверджених вакцин. Всі ці транспортні засоби оснащені холодильним кузовом, сертифікованим відповідно до вимог належної практики розподілу. Сюди входять такі деталі, як відстеження місцеперебування та температури, а також герметичний корпус фургону з алюмінієвою підлогою, яка легко миється.

© DAIMLER AG

У логістичному центрі Unitax у місті Шенефельд поблизу Берліна відбувається введення в експлуатацію поставлених вакцин та їх подальший розподіл у машини Sprinter та Atego. Звідси цінні вантажі транспортуються приблизно до 50 лікарень, а також до одинадцяти центрів вакцинації, розміщених навколо штату. Найдовший маршрут веде водіїв до Ельстервердера за 150 кілометрів.

© DAIMLER AG

Постачання центрів вакцинації шістьма вантажівками Atego.

Unitax довіряє Atego щодо постачання вакцини до центрів вакцинації. «Самі вакцини не займають багато місця, тому в Atego також є достатньо місця для шприців, дезінфекційних засобів та інших компонентів, які також необхідні для проведення щеплень. Це обладнання також призначене для мобільних груп вакцинації», — зазначив Андре Райх щодо використання потужності транспортних засобів.

© DAIMLER AG

Транспортування ящиків для доз вакцинації регулюється суворими вимогами контролю температури. Регулярно відкаліброване вимірювальне обладнання постійно надає водіям та диспетчерам дані та попереджає їх у разі раптового підвищення температури. У таких випадках подорож повинна бути припинена, оскільки вантаж просто занадто чутливий. Ось чому важливо мати добре навчений персонал, який діє з особливою увагою та має у своєму розпорядженні надійні інструменти.

Партнерство ще більше зміцнилося, коли компанія замовила в центрі комерційних автомобілів Mercedes Benz Berlin-Brandenburg заміну шести вантажівок Atego в рамках модернізації їх парку. На додаток, протягом року буде замінено ще шість 15-тонних моделей Atego. Плюс, 15 тягачів Actros також будуть замінені поточним поколінням моделей.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Для довідки:

Компанія Unitax-Pharmalogistik GmbH пропонує сертифіковану логістику повного сервісу відповідно до GSP, GMP та GDP для виробників фармацевтичних та косметичних засобів. 

© DAIMLER AG

Пропозиція компанії включає транспортування з контролем температури, зберігання у визначених кліматичних зонах (навколишнє середовище при 15–25°C, 2–8°C, −20°C). 

Сімейна компанія заснована в 1991 році Андре Райхомнаразі має 135 працівників у Берліні-Шенефельді (штаб-квартира), Берліні-Адлерсхоф та Нюрнберзі.