Equipmake і Beulas презентували сучасний двоповерховий електробус із запасом ходу близько 400 км

Equipmake і Beulas презентували сучасний двоповерховий електробус із запасом ходу близько 400 км

Компанія Equipmake та іспанський виробник автобусів Beulas представляють Jewel E, передовий електробус, який встановлює нові стандарти дальності та ефективності. 

Завдяки батареї ємністю до 543 кВт-год, він має значний запас ходу: максимальний пробіг на одній зарядці становить 250 миль — що достатньо для денного пробігу. У рух його приводить електрична силова установка, яка генерує 544 к.с. та 3500 Нм крутного моменту. Випробування Jewel E розпочнуться в 4 кварталі 2021 року, а експлуатація очікується в 1 кварталі 2022 року. Виробництво та продаж Jewel E почнуться в 2022 році.

Фото: Equipmake

«Поліпшення якості повітря в містах — це глобальна проблема. Операторам потрібні економічні та високоефективні транспортні засоби, а урядам і місцевим органам влади необхідно, щоб виробники автобусів швидко виводили на ринок передові технології. Компанія Equipmake врахувала все це, і результатом став наш новий інноваційний двоповерховий автобус Jewel E», — зазначає Ян Фолі, керуючий директор компанії Equipmake. Цей проєкт зіграє ключову роль в досягненні урядом Великобританії мети з впровадження до 2024 року ще як мінімум 4000 автобусів з нульовим рівнем викидів шкідливих речовин на британський ринок в рамках національної стратегії Bus Back Better.