На 30 вересня заплановано презентацію GV60 Genesis з нульовим рівнем викидів

На 30 вересня заплановано презентацію GV60 Genesis з нульовим рівнем викидів

Про дебют новинки оголошено у новому тизері Genesis. У кліпі названо дату та час — 30 вересня о 17:00 (час Лос-Анджелеса). А продажі Genesis GV60 стартують в залежності від ринку до кінця цього року або ж на початку наступного. 

У GV60, побудованому на платформі E-GMP (Electric Global Modular Platform), функціонуватимуть технології розпізнавання осіб для розблокування дверей та сканер відбитків пальців для запуску «двигуна», що убезпечуватиме новинку від викрадення. 

Фото: Genesis

GV60 Genesis може мати систему бездротової зарядки. Постачальник пристроїв потужністю від семи до 11 кіловат — американська компанія WiTricity. 

Фото: Genesis

Genesis GV60 — перший спеціалізований електромобіль люксового бренду Hyundai, який готується запропонувати технологічне нововведення: це буде один з перших на світовому ринку електромобілів з бездротовою зарядкою оригінального устаткування. 

Бренд вперше встановить технологію бездротової зарядки на GV60 в рамках тестової або пілотної програми.

Фото: Genesis

Оскільки Genesis рекламується як розкішний автомобіль, очікується, що GV60 матиме кращі характеристики серед трьох спеціалізованих електромобілів на глобальній модульній платформі Hyundai Electric.