Запущено електричний Urbino 9 LE — нову модель в сімействі електробусів Solaris

Запущено електричний Urbino 9 LE — нову модель в сімействі електробусів Solaris

9-метровий електричний автобус Urbino 9 LE поповнив сімейство електричних автобусів Solaris. Його компактні розміри дозволяють курсувати і в умовах міської інфраструктури, і в важкодоступних місцях, наприклад гірської місцевості.

Solaris Urbino 9 LE Electric з динамічною лінією кузова сповідує ідею, що «стильний дизайн і надзвичайно зручний інтер’єр спонукають людей використовувати громадський транспорт в повсякденному житті», — зазначають представники Солярису.

© Lukasz Bera

Електробус розрахований на перевезення 73 або 60 пасажирів, пасажирам пропонується до 27 посадочних місць та обладнання автобуса спеціальними місцями для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями або тих, хто подорожує з дитячими колясками. Крім того, автомобіль оснащений сидіннями з системою ISOFIX, що дозволяє фіксувати дитячі сидіння.

© Lukasz Bera

Серце електричного автобуса Urbino 9 LE — це центральний електродвигун потужністю понад 170 кВт. Силова установка живиться від енергії, що зберігається в батареях, встановлених як в задній частині автомобіля, так і на даху. Компанія Solaris вирішила запропонувати своїм клієнтам вибір між акумуляторами Solaris High Power, розробленими для швидкої зарядки високої потужності, і акумуляторами Solaris High Energy з більш високою щільністю енергії, які характеризуються більшою ємністю.

© Lukasz Bera

«Новий тип приводу і додаткові накопичувачі енергії дозволяють цьому 9-метровому автобусу долати набагато більші відстані, ніж його попередник, тобто електричний автобус Urbino 8,9 LE. Це дозволить операторам планувати маршрути з нульовим рівнем викидів не тільки в межах міста, але і за його межами», — підкреслює Солярис.