У Львові обговорили створення виробництва електрокарів із представниками турецької компанії Otokoc Ukraine

У Львові обговорили створення виробництва електрокарів із представниками турецької компанії Otokoc Ukraine

Представники компанії Otokoc Ukraine, однією з найстаріших автомобільних компаній Туреччини, зустрілися з міським головою А. Садовим. На порядку денному — розгляд можливості співпраці у створенні виробництва електрокарів у Львові та розвиток електротранспорту. 

«Львів є прекрасним містом для виробництва електрокарів. Ми дуже зацікавлені співпрацювати у таких великих проєктах. Місто має гарні тенденції, потрібно знайти тільки партнерів, які готові в це інвестувати. Якби вас ця пропозиція зацікавила, ми були б дуже раді. Наша мета — бути зеленим містом. Тому ми купуємо нові електробуси та тролейбуси з автономним ходом, а також розвиваємо велоінфраструктуру.

Львів був лідером у виробництві автобусів і тролейбусів у часи СРСР. Ми відновлюємо виробництво, але це виробництво ще не є дуже потужним, адже тільки громадського транспорту Україна потребує понад 30 тис. одиниць», — зазначив мер.

Наразі ТОВ «Отокоч Україна» надає послуги з оренди автомобілів, лізингу транспортних засобів та послуги транспортного обслуговування і є офіційним імпортером паливно-мастильних матеріалів торгової марки OPET.

Географія діяльності компанії — Туреччина, Азербайджан, Північний Ірак, Казахстан, Угорщина, Грузія, Північний Кіпр, Україна (Львів, Київ, Одеса), Греція.