MAN підтримує боротьбу з «короною»: нові автомобілі доставлятимуть вакцину пацієнтам

MAN підтримує боротьбу з «короною»: нові автомобілі доставлятимуть вакцину пацієнтам

На думку експертів, вакцинація є одним з найефективніших заходів проти подальшого поширення вірусу SARS CoV-2. Тому компанія MAN Truck & Bus розробила інноваційний мобільний автомобіль для вакцинації у співпраці з визнаними експертами галузі охорони здоров’я.

Якщо пацієнти не можуть прийти до центру вакцинації, вакцина та лікар повинні прибути до пацієнтів — наприклад, до будинків для людей похилого віку або сільських районів, вирішили у компанії MAN Truck & Bus.

MAN підтримав національну стратегію вакцинації за допомогою мобільного пристрою для вакцинації MAN eTGE, який доставляє дози вакцини в район екологічно безпечним способом завдяки електроприводу.

© MAN Trucks & Bus

Мобільний фургон для вакцинації на базі MAN eTGE пропонує холодильні камери, медичне обладнання та місця для перевезення шести людей.

За допомогою автомобіля для вакцинації MAN хоче зробити важливий внесок у стримування пандемії Covid 19, оскільки транспортний засіб на основі повністю електричного MAN eTGE дозволяє транспортувати вакцину, а також медичний персонал безпосередньо до людей. Основна група ризику, люди старші 80 років, часто обмежені у своїй рухливості, тому їм важко дістатися до центру вакцинації, особливо якщо він не знаходиться за місцем їх проживання. Ось тут на підмогу приходить MAN зі своєю інноваційною концепцією транспортного засобу. 

© MAN Trucks & Bus

Першим кроком буде використання автомобіля в районах Фюрстенфельдбрук та Дахау Мюнхена. Медичний персонал MAN Truck & Bus також буде супроводжувати та підтримувати групи вакцинації двох дільничних медичних працівників, якщо це буде потрібно.

«Ми завжди робили важливий внесок у суспільство своїми транспортними засобами — вони гарантують, що полиці супермаркетів заповнені, люди можуть дістатися до роботи громадським транспортом, а рятувальні сили та пожежні служби можуть виконувати свої важливі обов’язки», — наголошує Андреас Тостманн, голова виконавчої ради MAN Truck & Bus SE.

Тостманн розглядає можливі цілі для децентралізованого охоплення вакцинацією, включаючи будинки для людей похилого віку, служби догляду, притулки для біженців і навіть відокремлені райони, що знаходяться на великій відстані до найближчого центру вакцинації.

Миттєві переваги вакцинації від МАН:

  • гнучка вакцинація там, де це найбільше потрібно;
  • простота вакцинації пацієнтів з обмеженою рухливістю, наприклад в будинках для людей похилого віку; 
  • швидше досягнення комплексної квоти вакцинації;
  • місце для шести осіб з одночасним транспортуванням вакцини в холодильнику.
© MAN Trucks & Bus

Як електричний автомобіль на акумуляторах, eTGE повністю не має викидів. Діапазон заряду акумулятора на практиці становить близько 120-140 км (115 км згідно з WLTP). eTGE можна повністю зарядити за п’ять годин зарядним пристроєм змінного струму потужністю 7,2 кВт. Крім того, використання змінного струму (40 кВт) та штекера CCS забезпечує швидку зарядку до рівня заряду 80% всього за 45 хвилин. Окрім шести місць для персоналу медичного супроводу, обладнання транспортного засобу включає холодильні ящики, медичне обладнання, автоматичні розсувні двері та кондиціонер.

© MAN Trucks & Bus

Не тільки транспортний засіб, а й швидка співпраця визнаних експертів у своїй галузі є особливими у цьому проекті. Результатом цього став черговий інноваційний автомобіль для стримування пандемії коронавірусу. Нагадаємо, що у жовтні 2020 року MAN Truck & Bus разом з партнерами представили мобільну лабораторію для діагностування SARS-CoV-2 на базі MAN eTGE.