Renault Group представила прототип електромобіля для каршерінга Mobilize EZ-1

Renault Group представила прототип електромобіля для каршерінга Mobilize EZ-1

Компактний, маневрений електромобіль яким можна користуватись оплативши оренду через додаток.

Renault Group нещодавно представила стратегічний план розвитку групи під назвою «Ренолюція» (Renaulution). Він передбачає поетапну зміну пріорітетів компанії, перехід на виробництво CO2-нейтральних автомобілів. Стратегія побудована на чотирьох нових брендах: оновлений Renault (La nouvelle Vague (нова хвиля), Dacia – LADA, Alpine та Mobilize.

Mobilize — новий бренд транспортних та енергетичних послуг. Він буде займатися не тільки автомобілями. Бізнес-підрозділ пропонує нові види перевезення людей і товарів як з використанням автомобіля, так і без нього. 

В рамках бренду буде розроблено 4 спеціальних автомобілі: два для каршеринга, один для пасажирів, і один для доставки товарів.

© GROUPE RENAULT – DIRECTION DESIGN

Прототип першого з таких автомобілів — Mobilize EZ-1 Renault Group показали під час презентації стратегії.

Прототип EZ-1 — це автомобіль, що створено для спільного користування. Користувачі будуть платити тільки за те, що вони використовують: час або пробіг. В автомобілі є безключовий доступ, а управляється він за допомогою смартфона.

© GREG JONGERLYNCK/DPPI

Така модель нагадує шеринг електросамокатів, які можна розблокувати для користування через мобільний додаток, оплативши оренду. Бренд Mobilize також може порадувати новими фінансовими рішеннями, такими як підписка, лізинг, оплата по факту.

Прототип EZ-1 — це мобільне рішення, яке відмінно вписується в концепцію сучасного міста. Це маневрений, динамічний і інклюзивний автомобіль, що втілює саму суть нового бренду Mobilize. Це живий автомобіль, який стане супутником людини на шляху до економічнішої і відповідальнішої мобільності.

Патрік Лешарпі, дизайн-директор Mobilize Design.

EZ-1 — це компактний електромобіль для двох пасажирів. Його довжина складає всього 2,3 м. Повністю скляні двері дають пасажирам EZ-1 вільний огляд міського пейзажу. 

© GREG JONGERLYNCK/DPPI

Прототип EZ-1 може похвастатись інноваційною системою зміни акумуляторів. Їх просто можна замінити, як батарейки в іграшці, та користуватись автомобілем без перерв.

© GREG JONGERLYNCK/DPPI

Виробники попіклувались про природу не тільки позбавивши автомобіля шкідливих викидів CO2 — Mobilize EZ-1 на 50% виготовлений із вторинної сировини, і в кінці життєвого циклу 95% автомобіля будуть перероблені на заводі Re-Factory у Флані.