Mercedes-Benz буде випускати eSprinter на трьох заводах

Mercedes-Benz буде випускати eSprinter на трьох заводах

Днями виробник повідомив про свої плани випускати фургон eSprinter наступного покоління на своїх трьох ключових виробничих потужностях в Північному Чарльстоні (Південна Кароліна, США), Дюссельдорфі та Людвигсфельде в Німеччині, що дозволить швидко вийти на нові клієнтські сегменти й ринки, а також зміцнити лідерство в сегменті електричних фургонів.

У листопаді минулого року Mercedes-Benz анонсував електричний Sprinter нового покоління на новій універсальній платформі Electric Versatility Platform. Зараз Mercedes-Benz інвестує в eSprinter наступного покоління близько 350 мільйонів євро, тому зараз готуються необхідні заходи з переобладнання заводів і перепідготовки персоналу.

© Daimler AG

«Майбутнє мобільності знаходиться за електрикою в транспортному секторі, особливо в сегменті доставки останньої милі. Наша частка акумуляторних електромобілів стає дедалі більше. Відповідно до цього ми послідовно узгоджували нашу стратегію і зараз підкреслюємо, що ми керуємось стратегічним принципом «Лідерство в області електричних приводів», — говорить Маркус Брайтшвердт, глава Mercedes-Benz Vans. 

«Ми вирішили поширити наступне покоління eSprinter Mercedes-Benz на три точки в нашій сильній глобальної виробничої мережі, таким чином створивши оптимальну синергію. Ми винесемо вигоду з нашого досвіду, який ми вже дуже успішно накопичили у виробництві електричних фургонів і фургонів з традиційним приводом на лінії нашого заводу в Дюссельдорфі. В майбутньому ми зможемо швидко задовольнити постійно зростаючий попит на фургони з електричним приводом і, завдяки нашому інтелектуальному і гнучкому виробництву, зможемо дуже швидко задовольнити точну відповідність вимогам різних ринків і оптимально використовувати наші потужності.  Для налагодження виробництва ми інвестуємо близько 50 мільйонів євро в кожен з трьох заводів. Ми почнемо виробництво eSprinter послідовно з другої половини 2023 року», — говорить Інго Еттішер, керівник виробництва Mercedes-Benz Vans. 

© Daimler AG

Стале виробництво — це ще один важливий крок на шляху до нейтралізації викидів CO2, тому вже до 2022 року власні заводи Mercedes-Benz з виробництва легкових автомобілів і фургонів працюватимуть без викидів CO2 в усьому світі відповідно до цілей Ambition 2039. Mercedes-Benz буде прагнути уникати або скорочувати викиди, що виникають при виробництві автомобілів або енергопостачанні, використовуваному заводами. 

«У Mercedes-Benz Vans ми прагнемо до виробництва з нейтральним викидом CO2, і з 2022 року ми будемо використовувати електроенергію тільки з поновлюваних джерел на всіх наших заводах», — додає Інго Еттішер.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Поточне покоління електромобіля eSprinter вже випускається в Дюссельдорфі разом з моделями Sprinter з традиційним приводом. Принцип виготовлення обох варіантів трансмісії також буде реалізований на заводах в Чарльстоні й Людвигсфельде. Таким чином, можна буде дуже точно реагувати на відповідні потреби ринку в майбутньому. На додаток до раніше доступного варіанту у вигляді панельного фургона, наступне покоління eSprinter буде також виготовлятися у вигляді шасі й, таким чином, буде служити в якості базового транспортного засобу для різних спеціальних надбудов.

Довідка:

Завод Mercedes-Benz в Дюссельдорфі відзначить своє 60-річчя у 2022 році. Станом на кінець 2020 року в Дюссельдорфі працювало близько 6000 співробітників. Саме тут з конвеєра сходять панельний фургон Sprinter і eSprinter поточного покоління.

Заводу Mercedes-Benz в Людвигсфельде в лютому цього року виповнилося 30 років. В кінці 2020 року близько 2000 співробітників виробляли моделі шасі Sprinter.

Завод Mercedes-Benz в Ладсон / Північний Чарльстон, Південна Кароліна, був заснований 15 років тому як завод по збірці фургонів Sprinter і Metris, а у 2018 році був розширений до серійного виробництва фургонів Sprinter. До кінця 2020 року на заводі в Чарльстоні працювало близько 1600 осіб.