Daimler почав поставляти в Австралію електричні вантажівки FUSO eCanter

Daimler почав поставляти в Австралію електричні вантажівки FUSO eCanter

Daimler Trucks презентував в Австралії першу серійну повністю електричну легкотоннажну вантажівку FUSO eCanter.

Акумуляторні вантажівки eCanter для Австралії випускаються на європейському заводі в Трамагале (Португалія) і поставляються з тими ж стандартними характеристиками, що і моделі, доступні зараз в Японії та Європі. Для забезпечення безпечного водіння в міських умовах на автомобілі встановлені функції безпеки, такі як вдосконалена система екстреного гальмування, система попередження про виїзд зі смуги руху, а також електронна програма стабілізації. Перед своїм виходом на Австралійський ринок, електрична вантажівка пройшла ретельні шестимісячні місцеві випробування, в ході яких працювала з максимальним навантаженням.

© Daimler AG

Очікується, що перша партія легких вантажівок eCanter на батарейках для австралійських споживачів прибуде протягом наступних декількох місяців, що знаменує нову еру електромобільності в австралійських містах. 

© Daimler AG

Клієнти, які планують отримати eCanter, будуть підтримуватися дилерами FUSO, де їм також можуть порадити оптимальну інфраструктуру і схеми зарядки. 

© Daimler AG

FUSO викликає великий інтерес з боку провідних підприємств і місцевих органів влади, які прагнуть скоротити викиди й шумове забруднення. Очікується, що в найближчі роки покращиться доступність пристроїв швидкої зарядки, які сприятимуть подальшому використанню акумуляторних електричних комерційних автомобілів. 

© Daimler AG

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


У лютому цього року уряд Австралії відкрив перший раунд свого фонду Future Fuels Fund, виділивши 16,5 млн австралійських доларів на підтримку інфраструктурних проектів швидкої зарядки BEV.