Харків запустить спільне з турецькою компанією виробництво автобусів

Харків запустить спільне з турецькою компанією виробництво автобусів

У ході Міжнародного форуму «Муніципальна інфраструктура: розвиток і комфорт міст», що відбувся у Харкові, підписано меморандум про співробітництво між міською радою та турецькою компанією з виробництва автобусів «Karsan», повідомила пресслужба Харківської міської ради.

Протягом декількох років Харків планує закупити близько 500 автобусів турецького виробництва, які стануть основою для створення в місті муніципального автобусного громадського транспорту.

© Харківська міська рада

Замовники відзначають, що переваги цього транспорту у просторі, наявності низької підлоги, антивандального покриття: «Це автобуси зовсім іншого рівня і класу, вони будуть муніципальними. Це дозволить утримувати тарифи та забезпечувати стабільність перевезень».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


У 2021-ому місто закупить близько 150 автобусів різного класу: 8-метрові автобуси курсуватимуть у години пік, 6-метрові — коли трафік буде меншим. Решту автобусів будуть складати у Харкові. Для цього буде створено близько 300 робочих місць.  «Для міста це економічно вигідний проєкт», — повідомив секретар міської ради Терехов.