Opel розкрили всі подробиці про електричну модель легендарної Opel Manta

Opel розкрили всі подробиці про електричну модель легендарної Opel Manta

Новий електромобіль від Opel, перший електричний MOD в історії німецької марки, Opel Manta GSe ElektroMOD представили офіційно. 

Беземісійна версія відомого бензинового автомобіля — це відображення зростаючого інтересу спільноти до класичних автомобілів, які перетворюються у сучасні, технологічні авто.

У назві ElektroMOD — MOD означає зміни, технічні та стилістичні модифікації, а також сучасний сталий спосіб життя.

© Opel Automobile GmbH

Новий Opel Manta GSe ElektroMOD поєднує в собі найкраще з обох світів: класичний зовнішній вигляд ікони стилю та найсучасніші технології.  

© Opel Automobile GmbH

Чотирициліндровий двигун під капотом Opel поступається місце електромотору потужністю 108 кВт / 147 к.с. “Е” в GSe тепер означає електрифікацію. 

© Opel Automobile GmbH

У 1974 і 1975 роках Manta GT / E була першим поколінням силової установки потужністю 77 кВт / 105 к.с. Електричний Manta 2021 року забезпечує максимальний крутний момент 255 Нм з місця. Тепер водій має можливість вибору або ручне перемикання передач або просто включити четверту передачу, а потім керувати автоматично. Таким чином, Manta залишається класичним спортивним автомобілем — з інноваційною, модернізованою трансмісією.

© Opel Automobile GmbH

Літій-іонний акумулятор має ємність 31 кВт-год, що забезпечує середній пробіг близько 200 км. Як і у серійних Opel Corsa-e та Opel Mokka-e, Manta GSe також може відновлювати гальмівну енергію та зберігати її в акумуляторі. Регулярне заряджання відбувається за допомогою вбудованого зарядного пристрою потужністю 9,0 кВт для однофазної та трифазної зарядки змінного струму. Це означає, що для повного заряджання батареї Manta потрібно трохи менш ніж чотири години.

Візуально Manta GSe має нове обличчя Opel. У ElektroMOD тепер є Opel Pixel-Vizor — екран розтягнутий на всю ширину автомобіля. Manta GSe може спілкуватися з навколишнім середовищем по всій поверхні цього екрану. 

© Opel Automobile GmbH

Автомобіль пофарбовано у жовтий колір згідно з новим фірмовим стилем. Капот для контрасту пофарбовано у чорний. Для ElektroMOD спеціально розроблені 17-дюймові легкосплавні диски від Ronal, спереду шини 195/40 R17 та 205/40 R17 позаду. 

Капот для контрасту пофарбовано у чорний © Opel Automobile GmbH
Спеціально розроблені 17-дюймові легкосплавні диски від Ronal © Opel Automobile GmbH

Інтер’єр оснащений новітніми цифровими технологіями Opel.  Два інтегровані, орієнтовані на водія, 12 та 10-дюймові широкоформатні екрани показують важливу інформацію про автомобіль, таку як стан заряду та запас ходу. Музика лунає з Bluetooth програвача від легендарної марки Marshall — сучасна класика в сучасній класиці.

Музика лунає з Bluetooth програвача марки Marshall © Opel Automobile GmbH

Колись спортивні сидіння з центральною жовтою лінією декору були розроблені для Opel ADAM S. Зараз сидіння вийшли на новий рівень комфорту, набагато вищий, ніж в оригінальної Manta. 

© Opel Automobile GmbH

Триспицеве ​​кермо Петрі зберегло стиль сімдесятих років, дещо перероблене Opel. Стеля пасажирського салону облицьована вишуканою алькантарою та завершує стильну атмосферу нового Opel Manta GSe ElektroMOD.

Триспицеве ​​кермо Петрі зберегло стиль сімдесятих років © Opel Automobile GmbH

Поки що Opel Manta GSe ElektroMOD виготовлено в одному екземплярі.