😎 Новий Opel Manta GSe ElektroMOD демонструє сяючу посмішку — з’явилися нові фото електричної версії легенди

😎 Новий Opel Manta GSe ElektroMOD демонструє сяючу посмішку — з’явилися нові фото електричної версії легенди

Легендарний Opel Manta перетворюється на електромобіль ElektroMOD із сучасним обличчям. Чотирициліндровий бензиновий двигун поступається місцем потужному електричному двигуну. «Е» в GSe тепер означає електричний. 

Оригінальна Manta з геометричним розташуванням фар, решіткою радіатора та емблемою блискавки “Blitz” послужила натхненням для нового обличчя Opel.

Великий зовнішній дисплей Opel Pixel-Vizor розтягується на всю ширину автомобіля. Manta GSe може спілкуватися зі світом через образи й повідомлення. «Моє німецьке серце ELEKTRified» написано на новому передку. Дизайнери Opel отримали задоволення від легендарного логотипа Manta та розробили його у формі QR-коду. 

© Opel Automobile GmbH

Електричний Manta GSe ElektroMOD з повністю акумуляторною батареєю та цифровою кабіною є таким же спортивним, як справжній Opel GSe, і з гордістю несе свої амбіції. MOD означає зміни, технічні та стилістичні модифікації, а також сучасний спосіб життя.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Зараз новий Opel Manta GSe ElektroMOD отримує останні штрихи в Рюссельсхаймі  й 19 травня 2021 року буде представлена ​​у всіх захоплюючих подробицях.