Стали відомі ціни для попереднього замовлення CANOO

Стали відомі ціни для попереднього замовлення CANOO

Американський стартап Canoo відкрив передзамовлення відразу на три електромобілі й оголосив вартість мінівена Lifestyle Vehicle — від $ 34,750 до $ 49,950.

Приємні ціни Canoo

Американський стартап Canoo почав приймати попередні замовлення на всі раніше анонсовані моделі електромобілів і оголосив роздрібні ціни на електричний мінівен Lifestyle Vehicle, який вийде на ринок першим. Як і було обіцяно, його вартість не стала надто високою — початкова версія обійдеться власникам в $ 34,750, а топова — в $ 49,950 (всього буде доступно чотири версії: Delivery, Base, Premium, Adventure).

© Canoo

Компанія також відкрила передзамовлення, де крім мінівена Canoo Lifestyle Vehicle можна залишити депозит в $ 100 за електричний пікап Pickup Truck і електричний фургон для служб доставки MPDV (Multi-Purpose Delivery Vehicle). Перша модель вийде на ринок вже в наступному році, тоді як пікап і фургон планується почати випускати у 2023 році.

Технічні характеристики

Canoo Lifestyle Vehicle оснащується електродвигуном потужністю 300 к.с. з обертовим моментом 450 Нм (доступні версії з заднім і опціональним повним приводом), який дозволяє набрати перші 100 км/год за 6,3 секунди й розігнатися до 200 км/год (максимальна швидкість обмежена електронікою).

© Canoo

Батарея ємністю 80 кВт·год на основі циліндричних елементів 21/700 забезпечує запас ходу 400 км і підтримує швидкісну зарядку (від 0 до 80% ємності — за 28 хвилин). Габаритні розміри моделі на основі фірмової скейтборд-платформи й сталевого кузова з модульним салоном становлять 4421x1896x1846 мм, колісна база — 2805 мм, споряджена маса — 2020 кг, вона здатна вмістити 5-7 осіб.

Крім трьох анонсованих моделей в планах Canoo ще кілька електромобілів, включаючи класичний легковий.

© Canoo

Більше про пікап Canoo: Стартап Canoo представив електричний пікап з іграшковою зовнішністю