Mercedes-Benz SUSTAINEER: демонстрація технологій для підвищення якості життя, захисту клімату та економії ресурсів

Mercedes-Benz SUSTAINEER: демонстрація технологій для підвищення якості життя, захисту клімату та економії ресурсів

Компанія демонструє майбутнє комерційних фургонів: концепт фургона Sustaineer не лише не шкодить довкіллю, але й покращує його. 

Наприклад, SUSTAINEER має низку нових функцій, призначених для подальшої мінімізації утворення частинок, спричинених зносом шин, гальм та асфальту. Це два фільтри тонкого очищення, розроблені у співпраці з фахівцями з фільтрації MANN + HUMMEL, гальмівні диски з низьким рівнем викидів та низьким рівнем зношування, а також шини, що мають низький рівень шуму та зношування. 

Фото: Mercedes-Benz

Повністю електричний фургон поєднує безліч інноваційних рішень, покликаних покращити якість життя в містах, зберегти ресурси і захистити клімат, а також покращити здоров’я та безпеку водія та інших учасників дорожнього руху. До них відносяться фільтр тонкого очищення на передньому модулі та днищі, сонячна панель на даху, комплектуючі з перероблених матеріалів, а також система обігріву, розташована поруч із кузовом.

Фото: Mercedes-Benz
Фото: Mercedes-Benz

Mercedes-Benz переконаний в екологічних та економічних перевагах акумуляторно-електричних фургонів та готується до кінця десятиліття повністю перейти на електрику — скрізь, де дозволяють ринкові умови. У рамках бізнес-стратегії «Амбіції 2039» Mercedes-Benz Vans має на меті зробити парк приватних та комерційних фургонів вуглецево-нейтральним протягом усього їх життєвого циклу — від стадії розробки до мережі постачання. 

Фото: Mercedes-Benz

З 2022 року виробництво по всьому світу стане нейтральним за викидами вуглецю і використовуватиме електрику тільки з відновлюваних джерел енергії.

Фото: Mercedes-Benz

Компанія систематично електризує всі модельні ряди. Клієнти, оператори автопарків та виробники кузовів вже можуть вибирати із чотирьох акумуляторно-електричних моделей: панельний фургон eVito, eSprinter, eVito Tourer та EQV. 

У наступному році портфель електромобілів буде розширено за рахунок включення сегмента невеликих фургонів з додаванням eCitan та EQT. Це зробить Mercedes-Benz єдиним виробником у світі, що пропонує на місцевому рівні модель без викидів у всіх сегментах фургонів — і це тільки наступний крок на шляху до повністю електричного майбутнього. Із середини десятиліття все нові транспортні засоби будуть лише електричними.