Український стартап із Дніпра Kozak Electro здійснює переобладнання автомобілів ЗАЗ на електричні

Український стартап із Дніпра Kozak Electro здійснює переобладнання автомобілів ЗАЗ на електричні

Прихильник електромобілів, дніпрянин Кім Ченбау разом зі своєю командою, яка складається з чотирьох майстрів, удосконалює та перетворює автівки на екологічні та економічно вигідні. 

Замовник послуги надає фахівцям свій автомобіль з пробігом, і вони його перевтілюють на електромобіль. Кім запевняє, що ідея команди — втілення свободи пересування та незалежності.

Підприємство Kozak EV, розташоване в Дніпрі, розробило кілька версій електричних «Таврій» і «Славут» із запасом ходу 100-230 км. Базовий варіант — електромобіль з батареєю на 12 кВт·год і мотором на 38 кВт. Електромобіль в такій конфігурації здатний проїжджати на одному заряді до 130 км. Вартість переобладнання — близько 3700 доларів. 

Модифікації з акумулятором на 16 кВт·год, з АКБ на 24 кВт·год. зі здатністю проїжджати до 230 км без підзарядки обійдуться вже дорожче. Електричний ЗАЗ отримує тяговий електромотор, літій-іонну батарею від Chevrolet Bolt, електронну педаль акселератора, вбудований зарядний пристрій і електрообігрівач, який інтегрують в штатну «грубку».

Сертифікація змін в конструкцію також лягає на плечі Kozak EV. В якості опціонального обладнання машину можна оснастити електронним щитком приладів, блоком швидкої зарядки, автономним дизельним обігрівачем та ін. Обговорюючи цю новину в соціальних мережах, користувачі сподіваються на розвиток стартапу та поширення послуги на інші марки автомобілів.