Hyundai Motor оновили популярний електромобіль IONIQ 5

Hyundai Motor оновили популярний електромобіль IONIQ 5

Оновлений IONIQ 5 поставлятиметься з новим акумулятором та цифровими дзеркалами.

Hyundai Motor представив покращений повністю електричний IONIQ 5 з новою батареєю ємністю 77,4 кВт·год (замість 72,6 кВт·год) та рядом нових функцій включаючи кондиціювання батареї та цифрові дзеркала заднього виду.

Hyundai запустив IONIQ 5 у лютому 2021 року. Перша модель на базі першої спеціалізованої платформи BEV від Hyundai Motor Group, Electric Global Modular Platform (E-GMP) виявилася популярною як серед журналістів, так і серед клієнтів Hyundai. Минулого року IONIQ 5 завоював низку галузевих нагород, здобувши 30 перемог по всій Європі, включаючи престижну німецьку премію «Автомобіль року». Він також є фіналістом майбутнього конкурсу «Європейський автомобіль 2022 року».

Вперше оновлений IONIQ 5 буде оснащений цифровими внутрішніми та зовнішніми дзеркалами заднього виду з відеоінформацією. Цифрове центральне дзеркало (DCM) забезпечить безперешкодний панорамний огляд автомобіля ззаду. Камера DCM встановлена ​​під спойлером IONIQ 5.

Удосконалений IONIQ 5 також пропонуватиме цифрові бічні дзеркала (DSM). Ця високотехнологічна функція вже доступна для корейських моделей, вперше з’явиться в Європі на автомобілях Hyundai Motor Group. DSM знижують опір повітря та забезпечують клієнтам IONIQ 5 чіткий задній огляд навіть у погану погоду.

Також нові автомобілі будуть оснащуватися функцією кондиціонування батареї, що дозволить IONIQ 5 автоматично адаптувати температуру батареї під час руху. Це гарантує покращені реальні показники заряджання в холодних умовах навколишнього середовища. Функція активується автоматично, коли точка заряджання вводиться в систему навігації автомобіля за допомогою підключеної маршрутизації.

Функція Smart Frequency Dampers (SFD) покращить реакцію підвісок передньої та задньої осей для підвищення комфорту при їзді.

Що стосується дизайну, оновлений IONIQ 5 відрізнятиметься новими варіантами комбінування. До них відносяться незабарвлені чорні бампери з чорною обробкою у поєднанні зі світлодіодним проєкційним освітленням.

Оновлений IONIQ 5 буде доступний покупцям у Європі у другій половині 2022 року.