Hyundai Ioniq 5 встановив рекорд за кількістю попередніх замовлень

Hyundai Ioniq 5 встановив рекорд за кількістю попередніх замовлень

Hyundai останнім часом представляє одну новинку за іншою. Серед найочікуваніших прем’єр вирізняється Hyundai IONIQ 5.

Електромобіль IONIQ 5 був офіційно представлений в кінці лютого. Це перша серійна модель суббренду Ioniq. IONIQ 5 побудований на спеціальній платформі BEV Hyundai Motor Group під назвою Electric-Global Modular Platform (E-GMP).

IONIQ 5 © Hyundai Motor Europe GmbH

IONIQ 5 пропонує інноваційний дизайн інтер’єру з екологічно чистими матеріалами, високу продуктивність, поєднану з надшвидкою зарядкою.

IONIQ 5 © Hyundai Motor Europe GmbH

Електричний кросовер Hyundai IONIQ 5 викликав ажіотажний попит на рідному для виробника ринку. За добу в Південній Кореї на модель оформили понад 23 тисячі попередніх замовлень. А за три дні зацікавлення щодо покупки виявили 236 тисяч клієнтів з Європи.

IONIQ 5 © Hyundai Motor Europe GmbH

У самій компанії Hyundai такий ажіотажний попит пояснюють уважним ставленням до запитів і очікуванням покупців. По-перше, це розміри: IONIQ 5 хоч і виглядає як хетчбек, але фактично являє собою середньорозмірний кросовер. 

IONIQ 5 фактично являє собою середньорозмірний кросовер © Hyundai Motor Europe GmbH

По-друге, електромобіль підтримує зарядку як 400 В, так і 800 В. Мультизарядна система — це перша запатентована у світі технологія, яка керує двигуном та інвертором для підвищення напруги від 400 до 800 В для стабільної сумісності із заряджанням.

Зарядний пристрій потужністю 350 кВт дозволяє IONIQ 5 заряджати від 10 до 80 відсотків всього за 18 хвилин. Потрібно лише п’ять хвилин зарядки, щоб досягти 100 км пробігу.

Зарядний пристрій дозволяє IONIQ 5 заряджати від 10 до 80 відсотків всього за 18 хвилин © Hyundai Motor Europe GmbH

IONIQ 5 також забезпечує інноваційну функцію V2L, яка дозволяє клієнтам вільно користуватися або заряджати будь-які електричні пристрої, такі як електричні велосипеди, скутери або кемпінгове обладнання, слугуючи зарядним пристроєм на колесах.

IONIQ 5 виступає джерелом енергії для бігових доріжок на тренуванні Атлетико Мадрид © Hyundai Motor Europe GmbH

По-третє, дизайн в стилі ретро, салон-трансформер і можливість вибору однієї з чотирьох версій. Поки доступні варіанти Standard Range і Long Range, з заднім або повним приводом.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Потужність силових установок «Іоніка» варіюється від 170 до 306 кінських сил. Максимальна дальність ходу — 480 кілометрів. У Південній Кореї ціни на модель починаються з 52,5 мільйона вон (1,280 мільйона гривень). В Європі початковий IONIQ 5 оцінений в 41 900 євро (1,376  мільйона гривень).