«Ренолюція» діаманту — у Renault оновили логотип

«Ренолюція» діаманту — у Renault оновили логотип

Оновлений логотип Renault можна було вперше побачити на презентації так званої «Ренолюції» (Renaulution) — стратегії розвитку групи, про яку ми писали раніше. 

Головний дизайнер Renault Жиль Відаль розповів про концепцію дизайну та підтвердив, що новий логотип буде представлений в усіх моделях Renault до 2024 року.

Вперше новий логотип протестували на концепті електромобіля RENAULT 5. Також новий логотип був помічений в останній рекламі електромобіля Zoe. Отримуючи багато позитивних відгуків, в компанії вирішили представити логотип офіційно.

RENAULT 5 © Groupe Renault

Слідуючи трендам оновлення автомобільних логотипів у зв’язку з глобальною електрифікацією, діамант Renault став двовимірним, пласким. Лаконічний, без підпису та типографіки новий логотип розроблений для життя в русі. Плоский дизайн полегшує його анімацію, наприклад, на відео або цифрових носіях, а також на транспортних засобах. 


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Логотип складається з двох ліній, які доповнюють і взаємодіють одна з одною. Щоб підкреслити виразність та силу форми, логотип не має ні зайвих кольорів, ні додаткових ефектів. 

Жиль Відаль пояснює, що «з цією лінією мова йде про розповідь історії, про симбіоз, цикл, шлях між двома ромбами, які переплітаються оптичним ефектом, створюючи взаємодоповнення та ефект безперервного руху».

Головний дизайнер бренду Renault Жиль Відаль разом з RENAULT 5 Prototype © Groupe Renault

Новий логотип буде поступово застосовуватися до нових автомобілів Renault. «До 2024 року вся лінійка Renault матиме цю нову емблему», — підсумовує Жиль Відаль.

Протягом своєї історії Renault кілька разів змінював свою айдентику. Але є одна річ, яка не змінювалася з 1925 року,— це форма ромба, яка є основою логотипу. З того часу діамант Renault переробляли не менше восьми разів! Дев’ять, з останньою версією.